Ovocné výherní automaty

Ovocné výherní automaty zdarma

Když se řekne výherní automaty, jaký automat vás napadne jako první? Vsadíme se, že je to obyčejný automat se symboly ovoce. Žádné jiné téma není tak populární, jako právě ovocné automaty.

Možná je to tím, že ovoce má rád každý. Jablka, hrušky, pomeranče, banány i třešně, kdo by si nedal? Kdo by odolal lákavému šťavnatému ovoci, když může přinést vysokou výhru? Oblíbenost ovocných automatů však může spočívat i v tom, že právě automaty s tématem ovoce byly často první retro automaty, za kterými zejména starší hráči seděli. Kdysi totiž ty blikající hrací skříňky v restauracích a hospodách měly v 99 % právě ovocnou tématiku.

Ani dnes ovoce neztratilo nic ze své kouzelné moci. Když se podíváte do nabídky jakéhokoliv herního providera, ať už jsou to obrovské korporace jako Microgaming, NETENT, Playtech anebo Kajot, anebo úplně malé začínající startupy, ovocné automaty má v nabídce úplně každý.

K obrovské popularitě přispívá i to, že jde snad o nejjednodušší automaty vůbec. Ačkoli staré stroje se třemi válci dnes už najdete málokde a mnohem častěji se setkáte s 5 válcovými ovocnými automaty, stále jde o jednoduchou záležitost. Ovocné automaty nenabízí mnoho bonusových her, složitá pravidla a zdlouhavé učení se principu hry. Jsou postaveny na tom, že i když si za ně sedne začátečník, okamžitě je pochopí a může hrát. Tomu se těžko konkuruje.

Zahrajte si ovocné automaty zdarma

Chcete si i vy nostalgicky zavzpomínat anebo si chcete jen vyzkoušet, jak chutná zábava na hracích automatech? Vyzkoušejte si u nás zahrát ovocné výherní automaty zdarma, a pokud se vám hra na nich bude líbit, zkuste vyhrát i v reálném kasinu.