Fruit Hell

Fruit Hell


Hodnocení od Grisio VIP Club Tech4Bet
Online hra Fruit Hell zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu SYNOT TIP.
Hraj výherní automat Fruit Hell za reálné peníze v SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tech4bet
Téma automatu: Ovocné automaty
Datum vydaní:
Válce: 3 válce, 3 řádky
Výherní linie: 5
Výhernost (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Expandující Wild Symbol, progresivní Jackpoty, automatická hra

Online hrací automat Fruit Hell je ideálním odrazovým můstkem pro nezkušené a začínající hráče. Neobsahuje totiž žádné složité bonusové funkce nebo komplikované speciální vlastnosti. Slot má pouze 3 řádky, 3 válce a jediný bonusový symbol.

Za tři Sedmičky 100násobek sázky

Fruit Hell je ovocný výherní automat z dílny Tech4bet s 5 výherními liniemi. Vyskládaný je ze 3 válců a 3 řádků. Už na první pohled působí velice jednoduše co se grafického provedení týče. Na jeho pozadí jsou nakresleny šlehající plameny. Nabídka automatu ovšem není vůbec tak pekelná, jako by pohled na něj a jeho samotný název mohl evokovat. Ocení jej především hráči s méně zkušenostmi.

Na válcích se točí klasické ovocné znaky. U některých pro zisk výherní kombinace postačí dva symboly (Sedmička, Podkova, Zvonek, Meloun), u jiných minimálně tři. Nejvyšší hodnotu ze všech symbolů má Sedmička. Za dva její symboly získáte 8násobek a za tři dokonce až 100-násobek sázky.

Z bonusových symbolů pouze expandující Wild symbol

Hra Fruit Hell obsahuje pouze jediný bonusový symbol, díky kterému se můžete dopracovat k mnohem vyšším výhrám než při klasickém točení válci. Je jím expandující Wild symbol. Jakmile je součástí výherní kombinace, expanduje stejně jako na hracích automatech After Dark nebo Burning Hot po celém válci, aby vytvořil další výherní kombinace. Nám divoký symbol padal poměrně často a pomohl nám k několika zajímavým výhrám. Abyste měli šanci získat ještě hodnotnější výhry, autoři do hry vsunuli jeden malý, ale důležitý prvek. Pokud byste na všech políčkách automatu (9) vytočili stejný symbol, celá výhra se automaticky vynásobí x3.

To ale není všechno, je zde ještě něco, co by vás mohlo přinutit si výherní automat Fruit Hell vyzkoušet v kasinu SYNOT TIP. Oblíbené platformové progresivní Jackpoty, které padají kdykoli a komukoli. Bez ohledu na to, kolik času na daném automatu strávíte nebo při jaké hodnotě sázky točíte válci. Aktuální stav všech tří úrovní tohoto progresivního jackpotu – Gold, Silver, Bronze, je vyobrazen přímo nad válci.

Vyzkoušejte si Fruit Hell v kasinu nejprve zdarma

Online slot Fruit Hell si můžete vyzkoušet klidně i zcela zdarma v demoverzi. A když se s ním už dostatečně seznámíte, můžete „do něj vhodit“ nějakou tu kačku. Hra je dostupná také v mobilní verzi, přičemž platí stejná pravidla jako u té počítačové. Pokud se tedy řadíte k těm hráčům, kteří zatím s hracími automaty moc zkušeností nemají, nebo máte prostě rádi jednoduché rychlé sloty, doporučujeme vám právě Fruit Hell.

Kasinové hry od společnosti Tech4Bet najdete v kasinech:

Herna u dědka Vstupní bonus: 100100 CZK Hraj a vyhraj
Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Sazka Hry Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj

Ovocné výherní automaty

Další výherní automaty od Tech4Bet