Fruit Shop

Fruit Shop


Hodnocení od Grisio VIP Club NetEnt
Hraj výherní automat Fruit Shop za reálné peníze v Chance.
Hraj a vyhraj
Autor hry: NetEnt
Téma automatu: Ovocný automat
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 15
Výhernost (RTP): 96,7%
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, freespiny, násobení výher

Jak už ze samotného názvu vyplývá, online hrací automat Fruit Shop se točí okolo sladkého a šťavnatého ovoce. Symboly jsou vytvořeny z nejrůznějších druhů ovoce – třešně, švestka, citrón, pomeranč a meloun. Na svědomí ho má společnost NetEnt, které sloty jsou známé tím, že jsou jednoduché a lehce ovladatelné.

Nic pro zkušené borce

Na úvod naší recenze bychom měli uvést, že slot Fruit Shop je určen spíše pro ty, kteří se zábavou na online hracích automatech jen začínají. Takovýto hráči dělají často chyby, nepoznají všechny možnosti komplikovaných her, a tak je pro ně ideální spíše jednoduchý rychlý stroj. Celá hra je vsazena do kreslené grafiky s veselou hudbou bez nějakých výrazných bonusových prvků. Co je však důležité, s vysokým potenciálem výher. Pokud jste tedy v tomto směru nováčkem, výherní automat Fruit Shop by mohl být pro vás ideálním odrazovým můstkem.

Na každém kroku freespin

Hra se skládá z 5 válců, 3 řádků a 15 výherních linii. Výherní kombinace platí zleva doprava, přičemž začínají na prvním válci. Výherní kombinace na vícerých výherních liniích se sčítávají. Fruit Shop má v sobě zakomponované i jednoduché bonusové vlastnosti, díky kterým si můžete přijít na zajímavé výhry. Tou první je Wild symbol iv podobě loga hry a plní funkci žolíku. Nahrazuje chybějící symboly v možné výherní kombinaci. Kromě toho Wild symbol všechny výhry zdvojnásobuje.

Co je skvělé, na výherním automatu Fruit Shop není nouze o volná zatočení Můžete jich získat tolik, že se ve „freespinové“ hře budete ocitat velmi často. Volná přetočení totiž získáváte vždy, když je výherní kombinace poskládána z minimálně 2 symbolů třešní nebo minimálně 3 symbolů švestky, citrónu, pomeranče nebo melounu (neplatí pro symboly A, K, Q, J, 10). To, kolik jich získáte, záleží od počtu ovoce. Po dobu samotné bonusové hry s volnými přetočeními můžete postupně získávat další freespiny a to i za obyčejné symboly A, K, Q, J a 10. Proto není divu, že počet volných přetočení vám může utěšeně narůst.

Užijte si freespinovou jízdu

Tak co, jdete do toho? Vyzkoušejte si online výherní automat Fruit Shop a uchmátněte si z velké nadílky freespinů i vy. Pokud byste neměli mnoho štěstí, nezoufejte a přečtěte si naše tipy a triky, jak hrát online sloty. Nekonečnou zábavu a vysoké výhry najdete i na dalších skvělých automatech.

Kasinové hry od společnosti NetEnt najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Ovocné výherní automaty

Další výherní automaty od NetEnt