Flaming Fruits

Flaming Fruits


Hodnocení od Grisio VIP Club Betinsight Games
Hraj výherní automat Flaming Fruits za reálné peníze v SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Betinsight Games
Téma automatu: Ovocné automaty
Válce: 3 válce, 3 řádky
Výherní linie: 5 (fixní)
Výhernost (RTP): 95-97%
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Multiplikátor výher, Gamble (Risk)

Ovocných automatů najdete všude mnoho. Většina z nich disponuje i velkým množstvím bonusů a herních funkcí. Tak vysoko nastavenou laťku asi jen těžko překonat. Proto vývojáři z Betinsight to udělali úplně naopak. Vsadili na klasiku a jednoduchost, a proto je online slot Flaming Fruits totálně jednoduchý a vhodný i pro začínající hráče.

V jednoduchosti je krása

Jednoduchý výherní automat Flaming Fruits se skládá z 3 válců a 3 řádků. Výherní linie jsou fixní a najdete jich tu jen 5. Čím se možná tento slot vymyká průměru, jsou vyšší sázky na jedno zatočení.

Na úvod je třeba dodat, že Wild symboly ani Scatter symboly v tomto výherním automatu nenajdete. Stejně tak ani bonusové hry nebo volná přetočení. Milovníky těchto funkcí asi zklameme. Devizou této automatové hry je její jednoduchost. Nehledejte za tím nic složité a ani to, zda je v tom nějaký háček. Vážně, je to možná až příliš jednoduché.

Na válcích najdete symboly ovoce (švestky, citrony, pomeranče, třešně, melouny) a symboly hvězd, sedmiček a znaků X. Znaky X vám dávají možnost získat svůj vklad zpět, hvězdy a sedmičky dávají vyšší výhru, pokud tvoří výherní linii.

Malý bonus vás čeká v podobě dvojnásobku výhry, který získáte, pokud se na všech pozicích výherních válců objeví stejný symbol ovoce. Na automatové hře typu 3x3 to není nic výjimečného. Najdete tu i možnost automatického přetáčení válci a ani na tomto automatu nechybí funkce Gamble (Risk). Po výhře získáváte možnost zdvojnásobit svou výhru. Celkově tuto možnost můžete využít až 5krát.

Ochutnejte tuto klasiku v kasinu

Při tom množství různých her se symboly ovoce jsme narazili na skutečnou klasiku, ale možná až příliš jednoduchou a zesekanou. Ale svou jednoduchostí nezklame. Pokud potřebujete po dlouhém a náročném dni zrelaxovat při něčem totálně jednoduchém – našli jste tu pravou hru. Automat si můžete vyzkoušet i zdarma v online kasinu SYNOT TIP.

Kasinové hry od společnosti Betinsight Games najdete v kasinech:

SYNOT TIP Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Ovocné výherní automaty

Další výherní automaty od Betinsight Games