Berry Berry Bonanza

Berry Berry Bonanza


Hodnocení od Grisio VIP Club Playtech
Autor hry: Playtech
Téma automatu: Ovocné automaty
Datum vydání: Apríl 2018
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 9 volitelných výherních linií
Výhernost (RTP): 95,99 %
Volatilita: Nízká
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, násobení výhry, Scatter symbol, obojstranné vyplácení výher, režim turbo, autoplay

Dát si po dobrém jídle šťavnatý, ovocný dezert není nikdy zlé. Pokud byste však měli náhodou chuť dát si ovoce i jako hlavní chod, je tu pro vás online automat Berry Berry Bonanza od Playtechu, který najdete ve vícerých kasinech s Playtech automaty. Potěšit může nejen vaše chuťové buňky, ale i vaše hráčské konto, stačí si zobnout...

Ovoce možná ne, ale ovocné výherní automaty nám, přiznáváme se, někdy už pořádně lezou krkem. I proto jsme přistupovali k online slotu Berry Berry Bonanza s určitou podezřívavostí, že to zase bude takové, jako vždy. Tentokrát jsme se však mýlili. Nepíšeme, že by byl tento slot kdovíjak kreativní a šponoval by hratelnost do nebeských výšin. To ne. Jde však o poctivý a do detailů zpracovaný hrací automat, který nás bavil a kdykoliv se k němu rádi vrátíme.

Jednoduchý, ale poctivý ovocný automat

Tento ovocný slot je maximálně jednoduchý na naučení, dobře vypadá a má i pár zábavných vychytávek, že jsme u něho občas přestávali vnímat čas. Ne, že by na tom kdovíjak záleželo, ale když si máme vybrat ze dvou stejných automatů, dáváme přednost tomu s hezčí grafikou. Pokud už totiž máme u hry trávit pár hodin, ať to stojí za to. A Berry Berry Bonanza vypadá velmi dobře a moderně. Navíc konečně někoho napadlo, že existuje i jiné ovoce než citróny a pomeranče. Díky i za to.

Co je na Berry Berry Bonanza slotu tak výjimečné? Vlastně asi nic. Je to klasický 5 válec se třemi řádky a jen 9 výherními liniemi. Kouzlo je skryto v tom, že všechno dělá pořádně a fakt dobře. Například vyplácí výhry z obou stran. Není to běžné, ale na nás to vždy fungovalo. Pokud padl Wild symbol na středním válci a na ostatních válcích z jedné strany dva stejné symboly a z druhé jiné dva stejné symboly, parádní výhra je na světě, a toto nikdy neomrzí.

Sladké bonusy bez jadérek

Bonusy? Na takové ty standardní zapomeňte, snad jen ten Wild je stejný jako jinde. Padá jen na válcích 2,3 a 4 a slouží jako žolík. Nahrazuje všechny symboly včetně Scatter symbolu, aby mohla být dosažena výherní linie. Přidává k tomu i násobení výhry, pokud je Wild součástí výherní kombinace, dosaženou výhru zdvojnásobí.

Scatter symbol v podobě sedmičky tu sice je, ale na rozdíl od většiny ostatních automatů vás nepošle do hry s volnými přetočeními. Je to klasický symbol stejně jako například na online automatu Fruiti, který vám vyplácí výhry. Ale pozor, jenom tehdy, pokud jsou minimálně 2 Scatter symboly vedle sebe na sousedních válcích a začínají na válci úplně vlevo nebo napravo. Jeho přidanou hodnotou je, že nemusejí být na výherní linii. Platí, že čím víc je scatterů na válcích, tým vyšší je základ výhry.

Vyzkoušejte si Berry Berry Bonanza zdarma

A to je všechno, víc toho online automat Berry Berry Bonanza v nabídce nemá. Garantujeme vám však, že toto vám bude stačit a bude vás to bavit. Obojstranné vyplácení je totiž vždy magnet a Scatter, který násobí vaší sázku, také dokáže udělat divy. Pokud nevěříte, zahrajte si Berry Berry Bonanza v online kasinu zdarma a na vlastní kůži si vyzkoušejte, že stačí málo a budete se královsky bavit.

Kasinové hry od společnosti Playtech najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Ovocné výherní automaty

Další výherní automaty od Playtech