Sevens&Fruits

Sevens&Fruits


Hodnocení od Grisio VIP Club Playson

Ani vy nejste velkými milovníky těch hracích automatů, kde je celá atmosféra ponořena do různých pohádkových, mytologických, dobrodružných či hudebních scenérií a raději vyznáváte klasiku v podání ovocných automatů? Ano? Tak potom hra Sevens&Fruits je vám šitý na míru.

Online výherní automat Sevens&Fruits od PLAYSONu pozůstává z pěti válců a tří řádků, kde se snažíte posbírat šťavnaté ovoce - melouny, pomeranče, třešně, citróny, víno nebo švestky v pěti možných výherních liniích. Kromě symbolů ovoce se tu nachází i symbol Sedmičky s nejvyššími výhrami a Scatter symbol Hvězdy. Ide o klasiku bez nějakých přemnožených bonusových prvků, které někteří hráči nevyznávají.

Nenáročné rychlé hraní Sevens&Fruits s velkými výhrami

Hra na tomto výherním stroji je skutečně svižná. V případě vícerých výherních kombinací na jedné výherní linii se počítá jen ta nejvyšší. Pokud se zobrazí vícero výherních kombinací na několika výherních liniích, hodnota se sčítává. Aktuální výhra se vám zobrazuje v informačním řádku pod válci.

Nejvyšší výhru vám přinese symbol „Sedmičky“ – při třech symbolech 20-ti násobek sázky a při pěti symbolech ve výherní linii až 1 000 násobek sázky. Symboly ovoce vám dopřejí menší, ale častěji také celkem slušné výhry na přilepšení vašeho konta.

Jediný bonusový symbol hracího automatu - Scatter

Online slot Sevens&Fruits obsahuje jediný bonusový symbol Scatter, který reprezentuje symbol hvězdy. Přinese Vám pěkné výhry, ať se zobrazí kdekoliv na válcích, to znamená, že nemusejí být jen na výherní linii. Rozhodujícím faktorem je jejich počet.

I když tento automat více bonusů nenabízí, hráči si najdou výhodné bonusy a promoakce v online kasine. Či už jste novým hráčem, anebo hrajete déle, kasina myslí na každého z vás. Noví hráči mohou využít uvítací bonusy, no a pro věrné existují různé věrnostní programy.

Těžko na cvičišti, lehce na bojišti

Automat Sevens&Fruits je jednoduchý, elegantní a ideální pro nenáročné hráče, kteří oblibují skutečně rychlou ničím nerušenou hru. Kombinaci sladkého ovoce se živými animacemi ohně a klasické hudby si bezpochyby oblíbíte po pár minutách jeho hraní. Pro ty méně troufalé a víc opatrnější je tu možnost zahrát si online automat Sevens&Fruits zdarma, jen tak na zkoušku.

Kasinové hry od společnosti Playson najdete v kasinech:

MerkurXtip Vstupní bonus: 10200 CZK Hraj a vyhraj

Ovocné výherní automaty

Další výherní automaty od Playson