Thunder Reels

Thunder Reels


Hodnocení od Grisio VIP Club Playson
Hraj výherní automat Thunder Reels za reálné peníze v SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: PLAYSON
Téma automatu: Ovocné automaty
Válce: 3 válce, 3 řádky
Výherní linie: 5
Výhernost (RTP):
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: multiplikátor

Pokud si po dobu hraní na online hracích automatech nepotrpíte na špičkový grafický vizuál, přepracované 3D animace, dech beroucí zvukové efekty a širokou škálu speciálních bonusových vlastností, slot Thunder Reels od společnosti PLAYSON bude pro vás ideální.

Něco nám tu chybí

Thunder Reels je zkrátka jen o točení válci. Nic výjimečného na něm nenajdete, co může vyznít dost „nudně“. Je zajímavé, že v dnešním digitálním světě je možné narazit na podobné kousky, jakým je tento slot, ale účel světí prostředky. A účelem je dopracovat se k vysokým výhrám. S automatem Thunder Reels se to i přes absenci bonusových prvků dá. Pojďme si ho blíže představit.

3x3 automat s 5 výherními liniemi

Skládá se z 3 válců, 3 řádků a vyhrát můžete na 5 výherních liniích. Protože jde o automat 3x3, je jedno, zda se na výherní kombinace budete dívat zleva doprava nebo zprava doleva. Pokud je však vytočíte na různých výherních liniích, všechny výhry se sčítávají. Symboly tvoří ovoce, BAR, hvězdy a sedmičky. Za tři symboly ovoce (citron, třešeň, jablko, švestka) získáte 8-násobek sázky. 3x BAR znamená 12-násobek, za 3 hvězdy získáte 40-násobek, ale nejhodnotnějším symbolem je Sedmička. V případě, že ji vytočíte 3-krát, vyhrajete až 150-násobek sázky. Malým, ale za to výrazným plusem tohoto slotu je, že pokud na všech 9 pozicích vytočíte stejný symbol, celá výhra se zdvojnásobí. Představte si situaci, že by se na všech pozicích objevil symbol sedmičky. Uff!

Ale ze snění zpět do reality. Pro svižnost hry na tomto online slotu můžete využít i funkci autoplay – tedy nastavit si automatické točení válci. A to je v podstatě všechno, co byste o Thunder Reels měli před jeho spuštěním vědět. Je to přesně ten typ automatu, který vás zavede do zapadnuté hospůdky z 80-tých či 90-tých let. Ne všichni hráči mají tyto retro sloty rádi, my však ano a je třeba napsat, že méně zkušení hráči Thunder reels určitě ocení.

Zkuste si Thunder Reels zahrát nejdříve zdarma

Přiznáme se, celkově nechápeme, proč vývojáři do automatu nezakomponovali nějaký speciální bonus v podobě například Wild symbolu, re-spinu nebo freespinu. Trošku toho bonusového koření by hře prospělo. Vyzkoušejte si to na vlastní kůži a sami uvidíte, jaké budete mít z něho pocity vy.

Ovocné výherní automaty

Další výherní automaty od Playson