Fruit Blox

Fruit Blox


Hodnocení od Grisio VIP Club Red Tiger
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Ovocné automaty
Datum vydání: Červenec 2018
Válce: 6 válců, 4 řádky
Výherní linie: 4 096 cest k výhře
Výhernost (RTP): 96,06%
Volatilita: Vysoká
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, režim turbo, automatická hra

Bravurně zpracované ovocné téma

Představujeme vám další vydařenou mašinku od společnosti Red Tiger. Tentokrát jsme se zaměřili na online hrací automat Fruit Blox. Ze samotného názvu by se mohlo zdát, že půjde o nějakou další „ovocnou nudu“, ale opak je pravdou. Fruit Blox je neobvykle přepracovaný online výherní automat s ovocnou tematikou.

Megasymboly a 4 096 cest k výhře

Fruit Blox se skládá z 6 válců a 4 řádků. Linie jsou výherní tehdy, když se aspoň na třech válcích zleva objeví stejné symboly. Protože se jedná o neliniový automat, při 6 válcích a 4 řádcích podobně jako při online automatu Dragon Champions existuje až 4 096 cest k výhře. Na válcích najdeme symboly třešně, citrónu, pomeranče, švestky, vína, BARu, zvonečku, hvězdy a šťastné sedmičky. Co je však důležité poznamenat, tyto symboly se tu objevují i ve zvětšených rozměrech jako megasymboly – 2x2, 3x3 a 4x4. Pokud by se Vám podařilo vytočit vedle sebe dva megasymboly, celá výhra se ještě zdvojnásobí.

I když tento slot neobsahuje až tak mnoho bonusů, dá se na něm velmi jednoduše vyhrát i něco skutečně velkého, a to hlavně díky megasymbolům. Ale jen s nimi by toho bylo málo, pravda? Nestrachujte se, automat Fruit Blox nabízí i další zajímavou bonusovou hru.

Freespiny s náhodně vybraným divokým symbolem

Na válcích se náhodně objevuje Scatter symbol označený jako Freespiny. A stejně tak, jako obyčejné symboly, i tento symbol volných přetočení je možné vytočit ve zvětšeném rozměru. Pokud by se Vám například podařilo vytočit symbol Freespinu v rozsahu 2x2, získali byste hned 4 volná přetočení, při rozsahu 3x3 by šlo už o 9 freespinů.

Po zisku volných přetočení se před jejich samotným spuštěním objeví na obrazovce tabulka, kde automat náhodným způsobem určí jeden divoký symbol, resp. žolík, který bude nahrazovat chybějící symboly ve výherní kombinaci. S takto předem daným žolíkem následně vstupujete do bonusové hry s freespiny. Po dobu hraní je možné získat opětovně další a další freespiny. Samozřejmě, i tu se žolík objevuje ve zvětšených rozměrech.

Vyzkoušejte si slot Fruit Blox zdarma

Všeobecně je možné uvést, že i když se slot Fruit Blox na první pohled jeví tak trochu nezáživně, jeho bonusová struktura tuto domněnku vyvrací. Kombinace megasymbolů a freespinové bonusové hry byl ze strany vývojářů vynikající tah. Pokud ještě váháte, zda si slot Fruit Blox zahrát, neváhejte a určitě si ho vyzkoušejte.

Kasinové hry od společnosti Red Tiger najdete v kasinech:

Sazka Hry Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj

Ovocné výherní automaty

Další výherní automaty od Red Tiger