Výherní automaty podle softvéru

Výherní automaty podle softvéru

Pokud si chcete najít nový online výherní automat, na kterém zkusíte vyhrát, máte kopec možností jak hledat. Existuje mnoho automatových témat, trilióny bonusů, dech vyrážející vizuály, ale vybrat si můžete například i podle toho, kdo danou hru vytvořil.

Online automaty totiž dnes už nevytvářejí anonymní společnosti chrlící noname hlouposti. Dnes už za vývojem her stojí skutečně propracovaná strategie a ti nejlepší poskytovatelé online automatových her jsou skutečně pojmy, nejen v hazardním biznisu.

Firmy jako Microgaming, NETENT, Novomatic nebo NYX dnes už pozná téměř každý kasinový hráč. Jednotlivé firmy si našli vlastní styl prezentace a i laik rychle rozpozná jejich hry od jiných. Svůj vlastní, výrazný styl mají automaty od českého SYNOT Games, Kajot automaty, Betsoft nebo další z gigantů – Playtech.

Rukopis konkrétních firem jednoduše na první pohled poznáte. Není se teda proč divit, pokud si hráči jednu firmu oblíbí a preferují hry právě od ní. Máte takou i vy? Nebo vás jen zajímá, jaké hry má na svědomí konkrétní společnost? V našem seznamu najdete přehledně rozdělené automatové hry od množství vývojářův. Stačí si jen vybrat to, co vás zajímá.