Fruit Zen

Fruit Zen


Hodnocení od Grisio VIP Club Betsoft
Autor hry: Betsoft
Téma automatu: Ovocný automat
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 10 (volitelné obojsměrné)
Výhernost (RTP): 95,96%
Jackpot: Ne
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol / expandující symbol, freespiny

Jsou výherní automaty s ovocnou tematikou fádní a otřepané? Záleží od úhlu pohledu. Někteří hráči si je i dnes velmi rádi zahrají a zavzpomínají tak na svoje začátky, jiní zase oblibují ty modernější, ve kterých jsou zakomponovány různé filmové trháky nebo počítačové hry.

Špičková 3D grafika od BETSOFTu

Společnost BETSOFT má ve svém portfoliu stovky kasinových her, které jsou graficky na velmi dobré úrovni. Možná se vám už dostali pod ruku online sloty jako More Gold Diggin, Aztec Treasures nebo Mamma Mia a pokud ano, určitě nám dáte za pravdu, že tyto hry nabízejí kopec zábavy, dobrodružství a zajímavých 3D animací.

Vývojáři z BETSOFTu však nezapomínají ani na klasiku mezi všemi online hracími automaty a těmi jsou bezpochyby ovocné sloty. Svoje mistrovství demonstrovali i ve výherním online automatu s názvem Fruit Zen. Tento slot je vsazen do panorámy vlnící se mořské hladiny při východu slunce a všechny symboly na válcích jsou zobrazeny v 3D provedení, co dodává automatu skutečně atraktivní lesk.

Fruit Zen se skládá z 5 válců, 3 řádků a 10 výherních linií. Ty si můžete nastavit libovolně podle sebe (1, 3, 5, 7, 9 a 10). Co je pecka, je skutečnost, že výherní kombinace platí klasicky zleva doprava, ale i zprava doleva. Musejí však začínat na prvním válci zleva nebo na prvním válci zprava a symboly musejí být v nepřerušovaném sledu. V případě vícerých výherních kombinací na té samé linii platí jen ta s nejvyšší hodnotou. Pokud jsou výherní kombinace na různých výherních liniích, hodnota výher se sčítává.

Expandující Wild symbol s volným přetočením

Klasické symboly ovoce (třešeň, malina, švestka, meloun, hrozno, citron, jablko) jsou na válcích doplněny i o symboly loga samotné hry, co je Wild symbol. Objevuje se na válcích 2, 3 a 4 a má vícero funkcí. Kromě toho, že jak žolík nahrazuje chybějící symboly v potenciální výherní kombinaci, expanduje po celém válci. To znamená, že celý válec se změní na divoký a zablokuje se. Následně se spustí 1 freespin s už zablokovaným divokým válcem, z čeho může rezultovat zisk výherní kombinace. Po dobu tohoto točení zdarma je možné získat další a další freespin.

Pokud se vám nechce jednotlivá přetočení vyklikávat, válce se po kliknutí na tlačítko „autoplay“ budou točit automaticky. Netrpěliví hráči určitě ocení funkci „turboplay“ (v nastaveních hry), která má za následek expresnější točení válci.

Za vyzkoušení nic nedáte

Online hrací automat Fruit Zen nás velmi okouzlil, za co mohla propracovaná animovaná grafika, která na nás působila přímo až hypnotizujícím způsobem. Musíme však přiznat, že po určitém čase jsme se začali nudit. Hra je možná až příliš jednoduchá. Vyzkoušejte si ji i vy zdarma a uvidíte, zda s námi budete souhlasit nebo si Fruit Zen připnete do oblíbených záložek.

Ovocné výherní automaty

Další výherní automaty od Betsoft