Hot Wild 20

Hot Wild 20


Hodnocení od Grisio VIP Club Tech4Bet
Hraj výherní automat Hot Wild 20 za reálné peníze v SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tech4bet
Téma automatu: Ovocné automaty
Datum vydání:
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherné linie: 20
Výhernost (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Expandující Wild Symbol, Scatter symbol, automatická hra

Ovocná klasika nikdy neomrzí

Na první pohled jednoduchý online výherní automat s fantastickou bonusovou funkcí, pomocí které si přijdete na atraktivní výherní kombinace. I takový je Hot Wild 20 z nabídky kasina SYNOTTIP, který vytvořila společnost Tech4bet.

Hot Wild 20 je ovocný automat s 5 válci a 3 řádky. Výherní kombinace se na něm musí skládat minimálně ze tří stejných symbolů (v případě červené sedmičky stačí dva). Kombinace musí začínat na prvním válci zleva a bez přerušení pokračovat směrem doprava. Ve hře je 20 fixně daných výherních linií, šance vytočit výherní kombinaci zde je relativně slušná.

Expandující Wild symbol

Na automatu Hot Wild 20 se točí ovocné (třešeň, citron, pomeranč, švestka, hruška, hrozny, meloun) a neovocné symboly (červená sedmička, dolarovka, podkova). Ovocné symboly mají nižší hodnoty, ty neovocné vyšší. Ve hře jsou základní bonusové funkce – Wild symbol a 2x Scatter symbol. Divoký symbol je označen jako Wild a má v sobě zabudovanou expandující funkci. To znamená, že kromě suplování chybějícího symbolu ve výherní kombinaci, expanduje (rozšíří se) po celém válci, díky čemuž je možné získat hned několik dalších výherních kombinací v rámci jednoho spinu. Když trefíte ty správné symboly v kombinaci s expandujícím divokým symbolem, vaše hráčské konto se příjemně zatřese.

Ve hře jsou i dva Scatter symboly. Podobně jako při EGT automatech Burning Hot či Royal Secrets, ani jeden z nich nepřináší volné protočení, co je velká škoda. Prvním je symbol podkovy. Objevuje se pouze na prvním, třetím a pátém válci. Za tři tyto symboly kdekoliv na válcích získáte okamžitou výhru v podobě 20násobku sázky. Druhým Scatter symbolem je symbol dolarovky. Zobrazuje se na všech válcích a získat za ni můžete 2, 20 a 100násobek sázky. Když už zmiňujeme výhry, nejvíc získáte za 5 červených sedmiček, a to až 150násobek sázky. Aby hra měla potřebný spád, můžete sáhnout po režimu automatického točení válců.

Automat Hot Wild 20 v kasinu i na mobilu

Online hrací automat Hot Wild 20 je dostupný i v mobilní verzi čili zahrát si ho můžete kdykoliv a kdekoliv. Na dokonalé seznámení se s ním doporučujeme využít možnost demo verze, kterou některá online kasina nabízí. Až následně můžete zabojovat při hře za reálné peníze. Ať vám expandující wild symbol kromě zábavy dopřeje i krásné výhry.

Kasinové hry od společnosti Tech4Bet najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Herna u dědka Vstupní bonus: 100100 CZK Hraj a vyhraj
Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj

Ovocné výherní automaty

Další výherní automaty od Tech4Bet