Mamma Mia

Mamma Mia


Hodnocení od Grisio VIP Club Betsoft

Ve vší té záplavě automatových her je sem tam skutečně osvěžující narazit na kousek, který svým zpracováním vybočuje z řady klasických titulů. A je skutečně velmi příjemné, pokud se hra odlišuje od ostatních automatů právě humorem.

Online automat Mamma Mia má totiž zvláštní kouzlo, protože tvůrci této hry vsadili na zábavnou notu. Na svědomí ho má vtipná partička ze společnosti Betsoft s mírně odlišným pohledem na to, jak by měly online hry hrací automaty vypadat. Dodáváme, že máme velmi podobné preference.

Automat plný zábavy a s příběhem

Automat Mamma Mia má 5 válců a vyhrát můžete až na 30 volitelných výherních liniích. Výherní kombinace platí zleva doprava, vždy od prvního válce zleva. Toto je zatím úplná klasika.

No hned po spuštění zjistíte, že Mamma Mia si jde svojí vlastní cestou. Například i tím, že má příběh. Sice úplně jednoduchý, ale hned má u nás bod k dobru. V příběhu úspěšnou italskou restauraci navštíví obávaný gastro-kritik. Je na vás, abyste ho obsloužili tak, aby z restaurace odcházel spokojen. Samozřejmě gameplay je úplně jednoduchý a 90 % hry tvoří obyčejné točení válci. Zbytek jsou bonusové hry. Kromě příběhu je ještě třeba vyzdvihnout vizuál. Grafika je skutečně slušná a karikované postavy se vám budou líbit. Je vidět, že s touto hrou si někdo skutečně dal záležet.

Plný hrnec specialit a bonusů

Zvýšit výhru vám mohou pomoci bonusové symboly. Těch je v online automatové hře Mamma Mia více.

Už klasický symbol Wild je tu zpracován jinak než v jiných hrách. Samozřejmě funguje jako žolík a nahrazuje chybějící symboly v nekompletních výherních liniích. Kromě toho však může hráč udělat z obyčejného Wild symbolu i zamknutý Wild symbol. Stačí na něho po dokončení spinu kliknout (i na vícero) a tento symbol zůstane i v dalším spinu na svém místě. Můžete si tak lehce dopomoci k další výhře. Není to však zdarma, podle toho na kolik divokých symbolů kliknete, se vám úměrně zvyšuje výška sázky.

Scatter symbol má ve hře Mamma Mia obrázek křupavé pizze. Pokud se vám ho podaří vytočit 3 a vícekrát kdekoliv na válcích, získáváte volná přetočení. Jejich počet závisí na tom, kolik scatterů jste vytočili. Při třech získáváte 6 free spinů, pokud 4, dostanete 9 přetočení zdarma a pokud se na válcích zjevilo 5 scatterů, máte k dispozici až 12 volných zatočení.

Dalším bonusovým symbolem je symbol Klikni na mě. Pokud se na válcích zobrazí 3 a vícekrát, dostáváte se do speciálního bonusového kola, kde si spod pokrývky vybíráte svou výhru. Ta může být skutečně štědrá.

Ani to není všechno. Posledním bonusem je symbol Kritik. Pokud na válcích vytočíte minimálně 3 symboly jídelního lístku, spustíte speciální režim. Vaším úkolem je vybrat z nabídky jídel to pravé jídlo pro kritika. Ten následně zvolené jídlo ohodnotí ve 4 kritériích, na kterých závisí vaše výhra.

Mamma Mia si určitě vyzkoušejte i zdarma

Příběh, super grafika a propracované bonusy dělají z automatu Mamma Mia ideálního kandidáta na hru, kterou byste si jednou měli určitě zahrát. Pokud se vám však zdála naše recenze až příliš oslavná, přesvědčte se na vlastní kůži.

Klasické výherní automaty

Další výherní automaty od Betsoft