Good Girl, Bad Girl

Good Girl, Bad Girl


Hodnocení od Grisio VIP Club Betsoft
Autor hry: BETSOFT
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 15
Výhernost (RTP): 97,79%
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symboly, Scatter symbol, násobitel výher, volné přetočení, bonusové hry, progresivní jackpot, Gamble (Risk)

Online hrací automat Good Girl, Bad Girl má mezi hráči své fanoušky, ale i nepřející. Důvodem je fakt, že tento slot od společnosti Betsoft nabízí tři herní režimy a celou řadu bonusových funkcí. Tyto atributy mnozí hráči vyhledávají, ale jiní se v nich velmi rychle ztratí a raději si zapnou jednodušší hru.

Zkuste si všechny 3 režimy

Na začátku si musíte zvolit, zda se postavíte na stranu dobrého Anděla nebo raději dáte přednost pekelné Ďáblici. V prvním případě platí výherní kombinace zleva doprava, v tom druhém zprava doleva. Pokud byste měli dilema při výběru jedné z dam, hrát můžete na obou stranách současně (jde o duální režim - výherní kombinace v něm platí v obou směrech), ale poplatek za jedno přetočení válci je vyšší. Symboly se točí na 5 válcích, 3 řádcích a vyhrát se dá na maximálně 15 liniích. Obě dámy, které poletují při válcích v provokativních kostýmech, nabízejí hráčovi několik možností na vysoké výhry.

Pozor, aby se vám z bonusů nezatočila hlava

Divoké symboly tu jsou dva. Plní funkci žolíku, a teda nahrazují chybějící symboly v potenciální výherní kombinaci. Na straně dobra je to symbol svatozáře, na straně zla zase symbol trojzubce. Po vytočení se změní na divoké, a kromě toho v sobě ukrývají náhodný násobitel výher. Symbol svatozáře se objevuje na 1., 2. a 3 válci a jeho násobitel je buď 1x, nebo 2x. Symbol trojzubce se vyskytuje na 3., 4. a 5 válci a jeho násobitel se pohybuje v rozsahu od 1x – 4x. Ano, ta Ďáblice nabízí „čertovsky“ vyšší výhry, ale nejsou zase až tak časté.

Spojení těchto dvou Wild symbolů aktivuje bonusovou hru „Click Me“ a to v tom případě, pokud se objeví vedle sebe kdekoliv na válcích. V této bonusové hře jsou 4 kola, ve kterých si vybíráte dárkové škatule. Každá z nich obsahuje různé prémie – malé, střední i velké. Je však mezi nimi jedna označená jako „collect“, co znamená konec a návrat k válcům.

Mezi symboly se objevuje i Money Wheel Bonus, který je Scatter symbolem a označit ho můžeme i jako Kolo štěstí. Objevuje se na válcích č. 1, 3 a 5. V případě, že se vám ho podaří vytočit 3-krát, přesunete se do bonusového kola s okamžitými výhrami, volnými přetočeními nebo Progresivním Jackpotem (ten je možné získat jen u sázky s nejvyšším možným vkladem). Kotouče jsou dva, podle toho, jaký herní režim (Anděl - Ďáblice) jste si zvolili. Ďáblice vám sice nabízí vyšší výhry, ale na jejím kotouči se točí i nuly, které u Anděla nenajdete. Pokud hrajete v duálním režimu, kolo štěstí si vybíráte.

Ještě se vám z těch všech bonusů netočí hlava? Nebojte se, jsme na konci. Posledním benefitem automatu Good Girl, Bad Girl je oblíbená funkce násobení výher – Double Up nebo pokud chcete Gamble (Risk). Vaším úkolem je si vybrat mezi Andělem a Ďáblíci. Buď na minci padne „dobro“ nebo „zlo“. Správný tip znamená dvojnásobek výhry, nesprávný ztrátu a návrat k válcům.

Vyhrávejte na straně dobra i zla

Celá hra je na vysoké grafické úrovni a jednotlivé úkony jsou doprovázeny propracovanými 3D animacemi a zvuky. Skutečně skvělá práce od vývojářů.

Tak co, lákají vás všechny uvedené bonusy online hracího automatu Good Girl, Bad Girl? Pokud jste přikývli, prosím, můžete to zkusit. Držíme Vám palce ve hře.

Dobrodružné online automaty

Další výherní automaty od Betsoft