2 Million B.C.

2 Million B.C.


Hodnocení od Grisio VIP Club Betsoft
Autor hry: BETSOFT
Téma automatu: Dobrodružný automat
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 30
Výhernost (RTP): 91,94%
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Scatter symbol, freespiny, bonusové hry

Vtipné pravěké dobrodružství na válcích

Větší zábavu, než jakou nabízí online slot 2 Million B.C., jste dlouho nezažili. Tento výherní automat je plný vtipných momentů, kde ústřední postavou je pravěký chlapík. Poskakuje, tancuje, tleská, zívá, no zkrátka, snaží se vás vyhecovat k zisku parádních výher. Autoři her z Betsoftu se s tímto historickým tématem dokonale vyhráli, a tak díky propracovaným 3D animacím vám všechno na tomto slotu přijde jako skutečné. Navíc v něm najdete i několik štědrých bonusů.

Hrací automat 2 Million B.C. je sestaven z 5 válců, 3 řádků a 30 výherních linií, kterých počet si libovolně zvolíte podle sebe. Výherní kombinace platí jen zleva doprava, přičemž začínat musejí na prvním válci vlevo a v nepřerušovaném sledu pokračovat směrem doprava. Pokud je na výherní linii vícero výherních kombinací, platí jen ta hodnotově nejvyšší. V případě, že vytočíte výherní kombinace na různých výherních liniích, všechny výhry se sčítávají.

Bonusové hry vás odmění i zabaví

Na to, aby tento slot nebyl jen o zábavě ale i o pěkných výhrách, slouží i několik bonusů. Klasický Wild symbol na válcích nenajdete, avšak věřte nám, nebude vám to překážet. Válce totiž obsahují Scatter symbol v podobě ikonky ohniska, prostřednictvím kterého se můžete dopracovat k bonusové hře s volnými přetočeními. Za 3 symboly Scatter kdekoliv na válcích získáte 4 freespiny, za 4 dostanete 12 a za 5 dokonce až 20 freespinů. Po dobu freespinové hry je možné získat opětovně další volná přetočení.

Automat disponuje dalšími dvěma bonusovými nadstavbami. V té první bude pravěký chlapík útočit na nebezpečného šavlozubého tygra. Tuto hru aktivujete tehdy, když získáte 3 symboly žaludů, které sbíráte po dobu hry. Jakmile dosáhnete tento počet, vaším úkolem bude žaludem omráčit tygra, co vede k zisku bonusové výhry.

Druhá bonusová hra přináší mnohem větší zábavu i výhry. Aktivuje se tehdy, když v rámci výherní linie vytočíte 3 symboly diamantu. Vaším úkolem bude přechytračit spícího šavlozubého tygra a získat diamant zpod jeho pařátů. Vybrat si můžete ze tří taktik. Buď se k tygrovi budete potichoučku přibližovat, nebo zpěvem odpoutáte jeho pozornost, nebo ho napadnete. Jakákoliv zvolená taktika vám přinese atraktivní bonusovou odměnu.

Automat obsahuje i oblíbenou funkci autoplay, ale chvíli nám trvalo, než jsme ji na hrací ploše našli. Tlačítko se totiž nenachází klasicky na spodní liště automatu, ale v levém horním rohu v podobě listu, hned pod možností zapnutí / vypnutí zvuku.

Automat 2 Million B.C. také zdarma

Hrací automat 2 Million B.C. nás velmi okouzlil. A to nejen svým dokonalým 3D provedením a různými zvukovými efekty, ale i štědrou bonusovou strukturou. Pravěkého chlapíka a jeho vtipné kousky si ihned zamilujete. Vyzkoušejte si ho i vy.

Dobrodružné online automaty

Další výherní automaty od Betsoft