Sizzling Hot Deluxe

Sizzling Hot Deluxe


Hodnocení od Grisio VIP Club Novomatic
Online hra Sizzling Hot Deluxe zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu Fortuna.
Hraj výherní automat Sizzling Hot Deluxe za reálné peníze v Fortuna.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Novomatic
Téma automatu: Retro klasický automat
Datum vydání: 2010
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 5
Výhernost (RTP): 95,66%
Volatilita: Nízká/Střední
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Scatter symbol

Vývojáři online automatových her většinou při tvorbě retro nebo klasického výherního automatu dávají důraz na nostalgickou vlnu. Starší hráči si u hraní zavzpomínají na časy minulé, před dobou internetu, a tak možno vydrží u takovýchto jednodušších automatech déle. Přiznáme se, že i když legendární online automat Sizzling Hot dobře poznáme, tak když jsme zapínali jeho Deluxe verzi a začali psát tuto recenzi, i v nás se probudili příjemné vzpomínky.

Dýchnutí na nostalgickou strunu

Jenže ono to na Vás dýchne, zda chcete nebo ne. Vzpomínkový optimizmus je mrcha a i my jsme mu podlehli. Sizzling Hot Deluxe je totiž klasický výherní automat jako z encyklopedie. Novomatic, který ho má na svědomí, a ten dobře věděl, co dělá a kam je třeba běžného hráče trefit, aby i u vskutku primitivního stroje strávil skutečně dlouhý čas.

Už vizuál jasně odkazuje na jeho offline začátky. Nenáročná grafika, pár barev a zvuky jako z ranních devadesátých let Vás rychle vtáhnou do hry. A pokud si zavzpomínáte, jak jste první minci jen tak vhodili do kouzelné blikající bedny v rohu hospody, nebo jak jste vyhráli pár drobáků na další pivo, jste chyceni. I takové byly začátky hazardních her u nás.

Moderní prvky automatu ale málo bonusů

Oproti tehdejším hrám však výherní automat Sizzling Hot přeci jen nabízel vícero moderních prvků. Hrajete na 5 válcích, třech řádcích a na 5 pevných výherních liniích. Vyplácejí se výhry dosažené za 2 (jen v jednom případě) až 5 zřetězených symbolů, přičemž výherní kombinace musejí začínat na prvním válci úplně vlevo.

Trošku zamrzí malá variabilita bonusů, respektive bonusu, protože je tu jen jeden jediný – Scatter symbol. Rozdíl mezi ním a ostatními symboly je však jen ten, že Vám výhru podle výherní tabulky vyplatí i tehdy, když není zřetězen za sebou na výherní linii. Jednoduše stačí, aby se hvězda, která je tu Scatterem, zobrazila 3krát kdekoliv na válcích a odměna Vás nemine. Nám to však dnes přece jen už nestačilo, i když chápeme, že retro má být retro.

Vyzkoušet si Sizzling Hot Deluxe se oplatí

Hru Sizzling Hot Deluxe Vám určitě doporučujeme vyzkoušet si aspoň zdarma. Někdy je totiž skutečně dobré, ba přímo žádoucí, zavzpomínat si, jaké bylo hraní kdysi. Jednak si budete více vážit dnešní automatovou rozmanitost, a zároveň ani zmíněná nostalgie nebude na škodu. Veď Sizzling Hot od Novomaticu je skutečně legendárním slotem, který inspiroval vývojáře mnohých dalších podobných automatových her.

Kasinové hry od společnosti Novomatic najdete v kasinech:

SYNOT TIP Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Klasické výherní automaty

Další výherní automaty od Novomatic