Neon Staxx

Neon Staxx


Hodnocení od Grisio VIP Club NetEnt
Hraj výherní automat Neon Staxx za reálné peníze v Fortuna.
Hraj a vyhraj
Autor hry: NetEnt
Téma automatu: Retro
Válce: 5 válců, 4 řádky
Výherní linie: 40
Výhernost (RTP): 96,9%
Volatilita: Nízká/Střední
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, volné spiny, funkce SuperStaxx

Potěšení pro dříve narozené

Nechceme nikoho urazit, ale pokud patříte ke starší generaci hráčů hazardních her, obzvlášť automatů, následující hru byste bezpochyby neměli odignorovat. Online hrací automat Neon Staxx je určen právě těm maniakům, kteří se rádi vracejí v čase, třeba i do let 80-tých.

Výherní sloty Neon Staxx patří do portfolia společnosti NetEnt, kterou není třeba nějak extra zvlášť představovat, protože patří mezi světovou špičku, co se online her týká. Vstupte i vy do futuristického města mrakodrapů oblečených do odstínů neónové, růžové a modré barvy. Vstupte do města, kterým se potulují geneticky vyvinuté dravce v podobě lvů, tygrů, orlů či hadů.

Když jsme se poprvé dostali do kontaktu s online hracím automatem Neon Staxx, trošku nám připomenul populární Starburst, který určitě poznáte i vy. Hra se skládá ze 40 výherních linií, a to díky unikátnímu rozložení 5 válců a 4 řádků, co logicky vede k vícerým způsobům, jak se dopracovat k výhře. Pokud vás už nebaví online sloty 5x3, kterých je skutečně dost, Neon Staxx byste si měli určitě vyzkoušet.

Všichni mají rádi bonusy

Online videoautomat Neon Staxx je vhodně doplněn o atraktivní bonusy. Nechybí v něm Wild symbol, , který nahrazuje chybějící symbol v potenciální výherní kombinaci. Kromě něho se válci prohání i Scatter symbol. Při jeho trojnásobném zobrazení získáváte 10 volných spinů, za 4 Scatter symboly 15 volných otoček a za 5 jich je až 20. Po pravdě napsáno, my jsme mnoho volných spinů nevytočili, ale je možné, že vám to půjde lépe, je prostě třeba si tuto hru vyzkoušet.

Hrací automat Neon Staxx má v sobě zabudovanou další zajímavou funkci, pomocí které můžete navýšit své zisky. Jde o funkci SuperStaxx. Tato unikátní vlastnost ve vás rozproudí krev. Je to sada stejných a vertikálně naskládaných symbolů, které překrývají celý válec. A ty, když vytočíte, vám slušně obohatí vaše konto.

Po dobu hraní si můžete aktivovat lištu s vašimi statistikami, kde vidíte počet otočení válci, aktuálně RTP a celkovou úspěšnost hraní. Nechybí ani automatické točení válci.

Výherní automat Neon Staxx i zdarma

Výherní automat Neon Staxx nás nenudil a skutečně jsme si přišli na svoje. Vždy se rádi vrátíme o několik desítek let do minulosti a nostalgicky si zavzpomínáme na naše začátky a první dotyky s hracími automaty. Pokud sdílíte stejný názor, Neon Staxx byste si měli vyzkoušet. Nemusí to být o velké peníze, ale jen tak pro zábavu.

Kasinové hry od společnosti NetEnt najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Klasické výherní automaty

Další výherní automaty od NetEnt