Mega Joker

Mega Joker


Hodnocení od Grisio VIP Club Novomatic
Online hra Mega Joker zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu Fortuna.
Hraj výherní automat Mega Joker za reálné peníze v Fortuna.
Hraj a vyhraj
Typ automatu Video automat
Poměr obrazu 4:3
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců, 40 výherních linií
Výhernost 96%
Minimální sázka 0,01€ x 1 (výherních línií) = 0,01€
Maximální sázka 2€ x 40 (výherních línií) = 80€
Wild symbol Symbol Jokera, zobrazit se může kdekoliv na válcích
Bonusová hra Ne
Násobení výher Klasická „gamble“ hra, sázení na červenou – černou

Novomatic výherní automat Mega Joker

Mega Joker video automat od Novomatic má 5 válců, 40 výherních linií a 96 % návratnost výher. Patří mezi tradiční Novomatic automaty s ovocnou tématikou jako Sizzling Hot a PowerStars. Na rozdíl od jiných populárních automatů nemá bonusovou hru, jeho výhodou jsou však často se opakující Wild symboly a velké množství výherních kombinací.

Mega Joker je velmi jednoduchý, barevný online automat vytvořený rakouskými vývojáři z Novomaticgames vhodný hlavně pro amatérské a začínající hráče. Právě díky těmto vlastnostem se hrací automat Mega Joker stal součástí téměř každého kamenného kasina na světě a později i online kasin. Zatímco ovocné symboly dávají automatu klasický nádech, žolík mu přidává na napínavosti, protože právě on je tím symbolem, který přináší vysokou výhru. Je to online automat, který by si měl zahrát každý fanoušek online automatů minimálně jednou za život.

Mega Joker výherní symboly a kombinace

Nejvyšší výherní kombinace online automatu Mega Joker je samozřejmě 5krát symbol Jokera (Žolíka) na všech liniích. S ním získáváte 50 násobek své sázky na linii, což při 40 liniích znamená celkovou možnou výhru až ve výši 2 000 násobku!!! sázky na otočení. Za ostatní symboly to je samozřejmě méně, ale například symbol 7 (jsou až dva – červené a žluté) vám dokáže vyplatit 400 násobek sázky, jahody a hrušky 240 násobek a další symboly, jako je hrozen a meloun, vyplácejí 160 násobek. Nejméně vyhrajete s citronem, pomerančem, švestkou a třešní. Ty vyplácejí, za předpokladu, že si je vytočíte na všech 40 výherních liniích a všech válcích současně, 100 násobek celkové sázky.

Speciálním symbolem této online hry je Hvězda. Pokud se ukáže pětkrát na výherních liniích, vyhráváte až 400 násobek své sázky, což se rovná plnému domu sedmiček.

Bonusy a speciální funkce

Protože je Mega Joker skutečně jednoduchý online automat, 40 výherních linií je jediný způsob, jak vám automat pomůže vydělat peníze. Tento video automat od Novomatic totiž nemá žádné speciální bonusové funkce. Samotný symbol Jokera a Hvězdy se však zobrazují dostatečně často, abyste vyhráli, takže bonusová hra ani není potřebná.

Násobení výher

V případě, že chcete svoje výhry vynásobit, je k dispozici funkce „Gamble“, kde pomocí hádání červené a černé dokážete svoje výhry minimálně zdvojnásobit. Nedoporučujeme to ale zkoušet víckrát za sebou, protože pokud se netrefíte, ztratíte všechno.

Kasinové hry od společnosti Novomatic najdete v kasinech:

SYNOT TIP Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Klasické výherní automaty

Další výherní automaty od Novomatic