Gypsy Rose

Gypsy Rose


Hodnocení od Grisio VIP Club Betsoft
Autor hry: BETSOFT
Téma automatu: Dobrodružné výherní automaty
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 30
Výhernost (RTP): 97,63%
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, freespiny, bonusové hry, multiplikátor výher, Gamble (Risk)

Pořádná porce herních bonusů na vás čeká na online hracím automatu Gypsy Rose. Vývojáři společnosti Betsoft se tímto kouskem zaměřili na ty hráče, kteří na slotech vyhledávají různé bonusové prvky či bohaté nadstavby hry.

Online slot Gypsy Rose je sestaven z 5 válců, 3 řádků a 30 fixních výherních linií. I tady platí, že výherní kombinace musejí začínat na prvním válci vlevo a v nepřerušovaném sledu pokračovat směrem doprava. V případě, že je na jedné linii vícero výherních kombinací, platí jen ta hodnotově nejvyšší. Pokud jsou výherní kombinace na vícerých výherních liniích, všechny výhry se sčítávají.

Tomu se říká nálož bonusů!

Nyní však už přejděme na největší lákadla této parádní „mašinky“. Ústřední postavou je okatá cikánečka Rose, která na vás dohlíží po dobu celé hry a na své křišťálové kouli se snaží vyčarovat magické výhry. Na válcích se točí klasické symboly (10, J, Q, K, A), magické symboly (vrána, cikánka, kniha, elixír láska a křišťálová koule) a divoký symbol Wild. Ten se objevuje jen na 1. a 5. válci. Pokud se zobrazí současně oproti sobě, jeden z magických symbolů (vrána, cikánka, kniha, elixír láska) se změní na divoký symbol a vytvoří tak výherní kombinaci. Cigánka Rose tehdy hodí na válce divoké karty (Wild Toss – divoké házení karet).

Betsoft hrací automaty obsahují bonusových „miniher“ hned několik, a stejně je to i v tomto případě. Důležitým symbolem, od kterého následně závisí druh bonusové hry, je symbol křišťálové koule. Objevuje se jen na středním, teda 3. válci.

  • Vrána + křišťálová koule + vrána – pokud se vám podaří vytočit tuto kombinaci, teda křišťálová koule na 3. válci a symboly vrány na 2. a 4. válci, získáte 1 freespin. Vrány se změní na divoké symboly a zůstanou na svých pozicích po dobu následujícího volného přetočení.
  • Kniha + křišťálová koule + kniha – u této kombinace získáváte okamžitou výhru a to až do výšky 20-násobku sázky.
  • Elixír lásky + křišťálová koule + elixír lásky – aktivuje se bonusová hra s 12 volnými přetočeními. Po dobu ní může dojít k Wild Toss.
  • Cikánka + křišťálová koule + cikánka – aktivuje se bonusová hra s tarotovými kartami. Vaším úkolem je vybrat si z 15 zakrytých karet 7. Tu záleží na tom, jaké karty jste odkryli. Celková výhra závisí totiž od počtu stejných symbolů a násobitel této výhry zase od kombinace stejné barvy.

Aby vaše výhry byly větší, můžete využít i funkcí násobení výher (double up). Po kliknutí na toto tlačítko předstoupíte před samotnou cikánečku Rose, kde si musíte tipnout, zda na její minci se zobrazí znak nebo hlava. Správný tip znamená zdvojnásobení výhry, zlý zase její ztrátu.

Tuto cikánku budete milovat

Online hrací automat Gypsy Rose vás dokonale vtáhne do hry, za co mohou i vydařené 3D animace, hra na harmonice a v neposlední řadě luxusní bonusová struktura. Možná vám zpočátku bude trvat, než pochopíte, která kombinace symbolů aktivuje jakou bonusovou „minihru“, ale věřte, že nám to až tak dlouho netrvalo. Jakmile jsme si všechno osvojili, hra měla zajímavý spád a přinesla nám nemalé výhry. Seznamte se i vy s cikánkou Rose a vyzkoušejte u ní své štěstí.

Dobrodružné online automaty

Další výherní automaty od Betsoft