Butterfly Staxx

Butterfly Staxx


Hodnocení od Grisio VIP Club NetEnt
Hraj výherní automat Butterfly Staxx za reálné peníze v Fortuna.
Hraj a vyhraj
Autor hry: NetEnt
Téma automatu: Animovaný oddychový automat s květy a motýly
Válce: 5 válců, 4 řádky
Výherní linie: 40
Výhernost (RTP): 96,8%
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, respiny

Pokud si chcete u automatů v online kasinech trošku oddechnout, doporučujeme vám online slot Buttefly Staxx vytvořený týmem ze společnosti NetEnt. Tento zajímavý automat vás zavede do neznámé krajiny plné barevných květů a poletujících motýlů s parádními možnostmi na výhry.

Online hrací automat Butterfly Staxx, který tvoří 5 válců, 4 řádky a 40 výherních linií, vás ihned upoutá svým dizajnem s teplými barvami, skvělými animacemi, relaxační hudbou a fascinujícími bonusovými funkcemi. V případě, že narazíte na symboly ve správném pořadí, vaše výhry mohou vyletět do nebe.

Chytejte motýly, oplatí se to!

Výherní kombinace online slotu Butterfly Staxx platí zleva doprava a musejí být v nepřerušovaném sledu. Hlavním symbolem je pochopitelně motýl. Pokud se vám podaří vytočit motýly na jednom celém válci, aktivují se respiny. Motýly automaticky přeletí na první válec vlevo a zůstanou tam až do dalšího respinu. Pokud po dobu dalšího respinu vytočíte další motýly, přesunou se vlevo k ostatním a respiny pokračují. Pokud ne, respiny končí. Následně se vám sčítají všechny získané výherní kombinace a výhra se připíše na Vaše konto.

Válce Butterfly Staxx také obsahují Scatter symbol v podobě lotosového květu. V případě, že se vám tento symbol podaří vytočit kdekoliv na válcích minimálně 3x, aktivuje se vzrušující hra s volnými přetočeními (3x Scatter – 5 freespinů, 4x Scatter – 6 freespinů, 5x Scatter – 7 freespinů). V ní se všechny symboly na automatu změní na malé kukly, avšak jen ty zářící se promění na létající (výherní) motýly. Stejně jako v režimu respinů se přesunou doleva a postupně tak vytvářejí výherní kombinace.

Aby toho nebylo málo, vývojáři do online hracího automatu Butterfly Staxx zakomponovali i Wild symbol. Ten klasicky jako žolík nahrazuje všechny chybějící symboly v potenciální výherní kombinaci.

Vyzkoušejte si Butterfly Staxx i na svém mobilu

Těch bonusů je až-až, pravda? Pokud si u hracích automatů potrpíte na animace, pohodovou hudbu a atraktivní bonusové hry, potom je Butterfly Staxx online slot, který jste hledali. Kombinace respinů a freespinů, které se ve hře celkem často opakovaly, mohou vaše konto solidně vylepšit. Hra je vytvořena ve verzi HTML5, co znamená, že tento automat si můžete zahrát kdekoliv, kde se nacházíte. Je plně optimalizován i pro mobilní zařízení.

Kasinové hry od společnosti NetEnt najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Klasické výherní automaty

Další výherní automaty od NetEnt