Lucky Lady’s Charm Deluxe

Lucky Lady’s Charm Deluxe


Hodnocení od Grisio VIP Club Novomatic
Online hra Lucky Lady’s Charm Deluxe zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu Fortuna.
Hraj výherní automat Lucky Lady’s Charm Deluxe za reálné peníze v Fortuna.
Hraj a vyhraj
Typ automatu Video automat
Poměr obrazu 4:3
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců, 10 výherních linií
Výhernost 97%
Min. sázka 0,40€
Max. sázka 100€
Wild symbol Symbol Lucky Lady, zobrazuje se na všech polích a násobí výhry 2x
Násobení výher Klasická „gamble“ hra červená – černá

Novomatic automat Lucky Lady’s Charm Deluxe

Lucky Lady’s Charm Deluxe je video automat od Novomatic, který v sobě ukrývá nejznámější talismany z celého světa. Podobně jako ostatní hrací automaty od Novomatic, i jeho největší devízou jsou velké výhry, které vám přináší bezplatné otočení v bonusové hře. Pokud jste pověrčiví a štěstí je vaše druhé jméno, video automat Lucky Lady’s Charm Deluxe je jako stvořený pro vás.

Online automat Lucky Lady’s Charm Deluxe má 5 válců a 10 výherních linií. Jeho první verze přinesla Novomaticu obrovský úspěch a Lucky Lady’s Charm se stala kultovní hrou na celém světě v online i kamenných kasinech. Novomatic se proto rozhodl graficky ji zlepšit a přidat výherní linii. Tak vznikla verze Deluxe. Přitom jsou to ty nejjednodušší hrací automaty, jaké jste kdy hráli. Bonusovým symbolem je věštecká křišťálová koule, jejíž tři symboly na válcích spustí bonusovou hru.

Výherní kombinace

Mimo bonusové hry můžete nejvyšší výhru získat, pokud si vytočíte 5 x symbol Lucky Lady na jedné výherní linii. Tato kombinace vyplácí až 900 násobek sázky. 5 symbolů křišťálové koule vyplácí 500 násobek sázky.

Lucky Lady’s Charm Deluxe bonusová hra

Bonusová hra video automatu Lady‘s Charm Deluxe se skládá z minimálně 15 otočení zdarma a 3-násobkem všech výher. Spustí se při vytočení 3 a více symbolů křišťálové koule, za které také získáte výhru. Během otočení zdarma z vás jakýchkoliv 5 symbolů na výherní linii může udělat šťastlivce. Například 5 symbolů Lucky Lady na linii v bonusové hře znamená výhru v hodnotě až neuvěřitelného 2 700 násobku.

Navíc, pokud si během otočení zdarma vytočíte další 3 symboly scatter (křišťálová koule), Lucky Lady’s Charm Deluxe vás odmění dalšími 15 otočeními. Tento online automat tak můžete hrát hodinu skoro zdarma a přitom vyhrávat. Vytočit si totiž můžete i více než 100 otočení zdarma.

Hodnocení automatu Lucky Lady’s Charm Deluxe

Lucky Lady Charm Deluxe je vzrušující online automat se skvělou minulostí, ale pozor! Budete potřebovat trpělivost, abyste na něm vyhráli opravdu mnoho. Někdy totiž může trvat i více než 200 otočení, než získáte bonusová otočení zdarma. Hrací automaty jsou však všeobecně hlavně o štěstí, takže jak ho opravdu máte, vyzkoušejte Lucky Lady’s Charm Deluxe a získejte fantastické bonusové výhry.

Kasinové hry od společnosti Novomatic najdete v kasinech:

SYNOT TIP Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Klasické výherní automaty

Další výherní automaty od Novomatic