Dr. Jekyll & Mr. Hyde

Dr. Jekyll & Mr. Hyde


Hodnocení od Grisio VIP Club Betsoft
Autor hry: Betsoft
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Datum vydání: 07/2014
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 30 volitelných výherních linií
Výhernost (RTP): 96.5%
Volatilita: Střední
Jackpot: Ano
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Free spiny, násobitel sázky, kumulující se jackpot.

Netroufáme si odhadnout, kteří z hráčů poznají Roberta Louis Stevensona, ale dovolíme si tipnout, že jeho knihu Dr. Jekyll & Mr. Hyde pozná každý. A Betsoft udělal velmi dobře, když si toto zajímavé dílo vzal jako ústřední téma stejnojmenného automatu.

Klasika od Betsoftu

Hry od Betsoftu rozdělují nejen hráče, ale i naši redakci. Jsou totiž skutečně specifické. Nejen 3D kreslenou, výrazně stylizovanou grafikou, ale i bonusy, množstvím bonusů, „tunami“ bonusů“... Jednoduše online automaty od Betsoftu obsahují tolik speciálních her, že často ani netušíte, co jste si vytočili a do jaké bonusové hry jste se dostali. Někdo to má rád, někdo ne, i u nás je to tak půl na půl. Důležité je napsat, že automat Dr Jekyll & Mr. Hyde z tohoto standardu nevybočuje, právě naopak, mohl by být předváděcím etalonem.

Graficky propracovaný automat

Ale pojďme popořádku. Po zapnutí této hry vás okamžitě potěší vizuál. Grafika ale i zvuky a celý ten detailní svět jsou úžasné. Skutečně radost hrát. Všechno je dynamické, reagující a propracované do posledních detailů. Charaktery také mají svoje kouzlo a nejsou to jen typicky ploché figurky, běžně používané v jiných automatech. Pokud se při točení válci rádi bavíte, budete spokojeni a garantujeme vám, že se vám od hraní nebude chtít odejít.

Pod tím exkluzívním pozlátkem se skrývá nejklasičtější klasika. 5 válců, 3 řádky a 30 volitelných výherních linií. Ale to je asi tak všechno, co je na tomto automatu obyčejné, protože jakmile se roztočí válce, dostanete se do víru výher a bonusů, ze kterého se jen těžko vystupuje.

Bonusy, bonusy a znova další bonusy

Bonusy má rád asi každý. Někdo ty běžné, jednoduché, někdo si zase potrpí na kreativitu. Ti druzí se budou v tomto online slotu cítit jako ryby ve vodě. I když se bez váhání přiznáváme, že už toho na nás bylo někdy už i moc. Vždyť pojďme po pořádku.

Wild symbol je bonus, který najdete snad v každém automatu a nechybí ani zde. Nebyl by to však Betsoft, kdyby to trochu nezamotal. A tak tu jsou hned dva Wild bonusy. Wild Hyde symbol je klasický symbol, který nahrazuje chybějící symboly ve výherní linii. Může však vytvořit i vlastní výherní kombinaci. Potom je tu však ještě Logo symbol. To je speciální Wild symbol, který funguje jen se symboly Dr. Jekylla a Mr. Hyda, ty vás dokáží dostat do jiných bonusových miniher, takže, pokud by náhodou na válcích, byly jen dva vyšší uvedené symboly + jeden Logo symbol, získáte bonusovou hru.

Bonusových her je tu až-až. Začněme tedy symboly Jekylla a Hyda. Pokud vytočíte symbol Mr. Hyda na středním válci, a současně se na vedlejších válcích (2 a 4) ve stejném řádku objeví modrý elixír, získáte speciální bonus, který vaši aktuální sázku vynásobí násobkem v rozmezí x5 až x20. Podobný mechanizmus funguje i s Jekyllem, akorát že musíte vedle jeho symbolu vytočit červený elixír. Pokud se to podaří, bonus je váš, tentokrát však s jiným výsledkem. Po spuštění bonusu se všechny symboly na válcích roztřesou a náhodně si vymění místa. Po jejich ustálení na nových místech tak mohou vzniknout výherní kombinace na nových výherních liniích.

Po dobu hraní si ve středu obrazovky pod válcem můžete všimnout tubus s červeným elixírem. Je to důležitý údaj o tom, jak blízko jste k freespinům. Mechanizmus získání volných přetočení totiž funguje tak, že musíte naplnit tubus červenou tekutinou. Tubus se doplní malou dávkou vždy tehdy, když se kdekoliv na válci zobrazí banka s červeným elixírem. Úplné naplnění nastane po 10 doplněních a v tom momentu se spustí volné spiny. Jejich počet závisí na tom, jak rychle se naplní tubus, tentokrát modrým elixírem. Stačí 5 krát vytočit na válcích nádobu s modrou tekutinou a freespiny skončí. Přechody z jednoho módu do druhého jsou velmi pěkně zpracovány do animace, takže vždy vidíte, jak se nejdřív Jekyll napije červeného elixíru a po skončení freespinů zase Hyde vypije modrý.

Úplně nejvíc jsme si však oblíbili Frenzy bonus. „Šílený“ bonus se aktivuje při určitém rozestavění symbolů na hracích válcích. Na válci číslo 2 musí být přítomen symbol Mr. Hyda, na válci 3 musíte vytočit symbol Loga a na válci číslo 4, musí být znova zobrazen Mr. Hyde. Když se to podaří, začíná pravá zábava a skutečná minihra. Převtělíte se do Mr. Hyda a klikáním na směrové šipky určujete směr, kterým se Hyde bude toulat ulicemi Londýna. Po dobu své „procházky“ Hyde bloudí, zakrádá se a setkává se s policií, takže jde o skutečně adrenalinovou záležitost. Hlavní výhrou tohoto bonusu může být až 66násobek původní sázky. Důležitým herním prvkem je procházení okolo spících policajtů. Skončíte tehdy, pokud narazíte na policajta, který nespí.

Posledním (slibujeme) bonusem je Potions bonus nebo takzvané míchání elixírů. Je to ekvivalent předcházejícího bonusu, akorát symboly Mr. Hyda vyměňte za Dr. Jekylla a mezi ne zase dosaďte symbol Loga. Po spuštění této minihry je vaším úkolem v co nejkratším čase zvolit 6 správných ingrediencí na namíchání správného séra. Dejte si však pozor, na čase skutečně záleží. Vysokou výhru dostanete jen, když budete skutečně rychlý.

Zahrajte si online slot Dr. Jekyll & Mr. Hyde zdarma

Sami vidíte, že jsme nelhali a online automat s doktorem Jekyllem a pánem Hydem má co nabídnout. Minimálně na začátku však dokáže být skutečně nepřehledný, tak v tomto případě nezkoušejte hrát na vícerých automatech najednou. A nebude žádnou hanbou, když si ho nejdříve vyzkoušíte zdarma. Využijte to hlavně pro zjištění 6 správných ingrediencí, odvažte se do uliček temného Londýna a přineste si odtud nějakou pěknou výhru.

Dobrodružné online automaty

Další výherní automaty od Betsoft