Aztec Treasures

Aztec Treasures


Hodnocení od Grisio VIP Club Betsoft

Psal se rok 1519, když výprava na čele se španělským velitelem Hernandem Cortésem začala dobývat bájnou Aztéckou říši. Po krvavé a nemilosrdné válce se Španělům nakonec podařilo získat celé území Mexika a udrželi si ho následujících 300 let.

Zřejmě nejznámějším „aztéckým“ literárním dílem je kniha od legendárního Karla Maye s názvem Poklad Aztéků, který je postaven na hledání ukrytého pokladu tohoto indiánského kmene. Příběh v roku 1965 promítl do filmové podoby režisér Robert Siodmak, kde si ústřední postavu nezahrál nikdo jiný než Lex Barker.

Vtipné aztécké dobrodružství od BETSOFTu

Aztéckou tematikou se nechala inspirovat také společnost BETSOFT která už více než 10 let vyrábí inovativní 3D kasinové hry. Na trh uvedla výherní automat Aztec Treasures. Musíme vás však předem upozornit, že tvůrci přimíchali do hry i trošku vtipu. Hlavní postavou je totiž tučný chlap oblibující ženy a zlato.

Aztec Treasures je online hrací automat vyskládaný z 5 válců, 3 řádků a 30 výherních linií, které si můžete libovolně nastavit podle svého uvážení. Výherní kombinace platí jen zleva doprava. V případě, že na válcích vytočíte více výherních kombinací na jedné linii, platí ta nejvyšší. Při vytočení vícerých výherních kombinací na několika výherních liniích se výhry sčítávají.

Všude samé bonusy a bonusové hry

Nabídka bonusových her online hracího automatu Aztec Treasures je tak široká, že se u jeho hraní nemáte šanci nudit. Chatrč lásky, Aztécká komora pokladů, Polib mě, Aztécky kalendář, volné otočení či Divoký symbol. To sú bonusové doplňky, u kterých je točení válci skutečně velké dobrodružství.

Divoký symbol

Divoký symbol zobrazuje oštěp zapíchnutý do země. Má funkci žolíku, to znamená, že nahrazuje chybějící symboly v potenciální výherní linii. Nenahrazuje však chybějící symbol na místě, kde se zobrazil, ale tam, kde ho náš hlavní hrdina posune (tato animace se nám zdála až příliš dlouhá).

Chatrč lásky

Při vytočení 3 symbolů chatrče kdekoliv na linii se přesunete do nové obrazovky. Následně si musíte vybrat, jakým dárkem potěšíte dvě polonahé žínky stojící před chatrčí. Na výběr máte náhrdelník, kytici květů a drahokamy. Potom už jenom čekáte, kolik radosti a slasti si s nimi hlavní hrdina užije v chatrči a kolika mincemi ho děvčata odmění. Můžete získat nejvíce 14 000 mincí.

Bonus drahokamů

Součástí válců je i symbol drahokamu ve třech barevných verzích. Pokud nasbíráte všechny, přesunete se do nové obrazovky – tajné místnosti aztéckých pokladů. V ní si vyberete 3 komory, za kterými se ukrývají zlaté mince. Můžete získat nejvíc 2 250 mincí.

Freespiny

Vytočením minimálně 3 symbolů ještěřičky gekona kdekoliv na válcích získáváte volná přetočení. Po dobu jejich trvání na obrazovce můžete opětovně vytočit symbol gekona, co znamená zisk dalšího freespinu.

Aztécký kalendář

Za zobrazení minimálně 3 symbolů zlatého aztéckého kalendáře získáváte okamžitý bonus. Ten si vyberete z ikon kalendáře. Můžete získat nejvíc 20 000 mincí.

Polib mě

Tento bonusový mód aktivujete tehdy, pokud na válcích 2 a 4 vytočíte dvě aztécká děvčata a na válci 3 náčelníka. Celý střední válec se změní na jeden velký divoký symbol s násobitelem x2.

Automat Aztec Treasures také zdarma

Na závěr naší recenze musíme upřímně přiznat, že online slot Aztec Treasures nás skutečně bavil a strávili jsme u něho více času, než jsme původně měli v plánu. Jediným nedostatkem této hry je, že nemůžete přeskočit 3D animace. Zpočátku jsou zábavné, ale počtvrté či popáté se už budete nudit a nezůstane vám nic jiného, než je už jen přečkat. Ale i navzdory tomu jsme si tento online slot velmi oblíbili a rádi se k němu vracíme. A možná to s Vámi dopadne stejně. Zkuste si tuto hru zahrát i v režimu zdarma.

Dobrodružné online automaty

Další výherní automaty od Betsoft