Greedy Goblins

Greedy Goblins


Hodnocení od Grisio VIP Club Betsoft
Autor hry: BETSOFT
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 30
Výhernost (RTP): 95-97%
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, re-spiny, bonusová hra, Gamble (Risk), progresivní jackpot

Co ve vás evokují skřítkové? Nejdříve vás možná napadne, že jde o neviditelné a chamtivé zelené mužíčky, že? Na online hracím automatu Greedy Goblins to až tak celkem nesedí. Tito nepolapitelní šibalové vám velmi rádi pomohou dopracovat se k atraktivním výhrám.

Online slot Greedy Goblins není jen o výhrách

Jde skutečně o zajímavý a propracovaný automat od společnosti Betsoft. Celá hra se odvíjí v tajemném a magickém lese v společnosti roztomilých skřítků. Po grafické a hudební stránce je navrhnut velmi dobře a vývojáři mysleli na každý detail. Jednotlivé, místy až komické 3D animace, vás určitě pobaví.

Výherní kombinace na online automatu Greedy Goblins s 5 válci, 3 řádky a 30 výherními liniemi platí jen zleva doprava. Začínat musejí na prvním válci vlevo a v nepřerušovaném sledu pokračovat směrem doprava. Pokud je na výherní linii vícero výherních kombinací, platí jen ta s nejvyšší hodnotou. Pokud vytočíte výherní kombinace na různých výherních liniích, všechny výhry se sčítávají.

Za každým stromem nějaký bonus

Když si online hrací automat Greddy Goblins otevřete, nelekněte se. Čeká na vás sice vícero bonusů, ale jejich fungování velmi rychle pochopíte. Prvním je Wild symbol vyobrazen jako domeček. Objevuje se jen na 2. a 4. válci a má dvě speciální funkce. Je žolíkem, co znamená, že nahrazuje chybějící symboly v potenciální výherní kombinaci. Jeho druhou vlastností je, že po vytočení zůstane na své pozici a rozšíří se (expanduje) po celém válci. Následně se spustí re-spiny zdarma, co může vést k výherní kombinaci. Počet re-spinů je náhodný (maximálně 3).

Druhým bonusem je Scatter symbol v podobě zlatého dukátu. Za minimálně 2 jeho vytočení získáváte okamžitou výhru. Samozřejmě, čím více mincí na válcích, tím vyšší násobek sázky získáte. To ale není všechno, co vám dukáty přinesou. Usilovní skřítkové tyto dukáty z válců sesbírají a na jejich pozice se sesunou symboly, které byly nad nimi. To může vést k další výherní kombinaci.

Dalším bonusem v pořadí jsou volná přetočení. Můžete je získat najednou 10, 15 nebo až 25. Záleží na tom, kolik symbolů „Welcome to Elfania“ na válcích vytočíte. Jak jinak, i tento symbol v sobě ukrývá další parádní vlastnost. Po dobu freespinové hry jsou na některých symbolech zobrazeny násobitelé, a to až do hodnoty x10. Pokud se vám tedy podaří vytočit ve výherní linii symboly s těmito násobiteli, výhra bude vynásobena odpovídající hodnotou v rámci celé výherní kombinace. To zní dobře, no ne? A to jsme s bonusy ještě zdaleka neskončili. Online slot Greedy Goblins obsahuje i jednu zajímavou extra bonusovou hru. Abyste se do ní dostali, musíte vytočit 2x symbol „Book of Secrets“, který se objevuje jen na válcích 2 a 4.

Jde v ní o to, abyste pomocí sbírání nápadů získali co nejvyšší výhru. Každý nápad ukrývá v sobě buď okamžitou výhru, nebo násobitele získané výhry.

Hráči, kteří vyhledávají automaty s progresivním jackpotem si také přijdou na své. Kumulovaný jackpot získáte tehdy, pokud vytočíte 5x symbol Elfa na jakékoliv výherní linii. Důležité je, že musíte hrát na všech 30 herních liniích s maximální sázkou na linii. Třešničkou na tomto bohatém bonusovém dortu je funkce Gamble (Risk). Vaším úkolem je správně tipnout, či na zlatém dukátu padne hlava Goblina nebo Elfa.

Magický les plný bonusů

Věříme, že jsme vám předestřeli všechny důležité informace a opsali „nástrahy“, se kterými se v tajemném lese online výherního automatu Greedy Goblins setkáte. Je jich skutečně požehnaně. Vyzkoušejte si tento online slot v online kasinu a užívejte si zábavnou společnost roztomilých mužíčků. Mohou vám přinést skutečně krásné výhry.

Dobrodružné online automaty

Další výherní automaty od Betsoft