Tomb Raider

Tomb Raider


Hodnocení od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Tomb Raider zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu .
Autor hry: Microgaming
Téma automatu: Filmové videoautomaty
Válce: 5válcový 3řádkový
Výherní linie: 15 (volitelné)
Výhernost (RTP): 96,56%
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild a Scatter symbol, bonusové hry, volná přetočení, Autoplay

Filmová tutovka v automatové hře Tomb Raider

Pamatujete si ještě populární film Lara Croft: Tomb Raider? Pokud ano, tak Vás mile překvapí, že vznikl i licencovaný videoautomat inspirovaný právě tímto filmem. Na základě spolupráce se společností Microgaming vznikl filmový videoautomat Tomb Raider a zvěčnil tento příběh nejen na filmových plátnech, ale i na válcích v automatových hrách.

Nejedná se o jediný kousek, kdy vytvořil Microgaming licencovanou automatovou hru na základě filmového nebo jiného námětu. Například je možné uvést další klasiky jako Game of Thrones, Hellboy nebo Hitman. Těmito online sloty nám hráčům poskytli možnost užít si populární klasiky z trochu jiného úhlu.

Jednoduchá grafika hracího automatu

Hrací pole výherního automatu Tomb Raider tvoří 5 válců a 3 řádky s 15 volitelnými výherními liniemi. Všechny formace výherních linií najdete v tabulce Payouts. Celkovou sázku ovlivňuje množství vsazených mincí, jejich hodnota a počet aktivních linií. Všechny tyto parametry si nastavujete sami. Nás trocha zklamal vizuál hry. Ten spolu se symboly působí velmi jednoduše a jen s malým počtem jednoduchých animací.

Ve hře se celkově točí až 11 symbolů. Hlavně symboly Lary Croft, které jsou až dva s různými funkcemi, působí ze začátku velmi matoucně. Výherní linii tvoří téměř ve všech případech minimálně tři stejné symboly. Začínat musejí na prvním válci zleva a nepřerušovaně pokračovat po vedlejších válcích doprava. V případě vzniku většího počtu výherních kombinací na jedné linii, platí jen ta nejhodnotnější. Pokud jsou víceré výherní kombinace na rozličných liniích, výhry se sčítají.

Bonusy velkolepé jako film sám

Co se týká bonusů, to už je jiná káva, a zasloužili by si samostatný film. V záloze jsou Wild a Scatter symbol spolu s bonusovými hrami a volnými přetočeními. Wild symbol nese nápis „Tomb Raider“ a nejen, že nahrazuje chybějící symbol v kombinaci, ale současně může figurovat i jako samostatná výherní kombinace. U jeho vytočení na všech válcích ve výherní linii vytváříte nejhodnotnější kombinaci.

Jako Scatter symbol je vyobrazena Lara Croft jako hlavní hrdinka s nápisem Scatter. Pokud dostanete aspoň tři tyto symboly na libovolné pozici na herním poli, získáváte volná přetočení. Maximálně můžete získat u pěti Scatter symbolů až 10 volných přetočení a po dobu jejich přítomnosti si vytočit další freespiny. Velkým plusem je, že jakákoliv výhra po dobu volných přetočení se ztrojnásobuje.

Zajímavou bonusovou funkcí této hry je Tomb Bonus. Bonus aktivujete, když vytočíte aspoň tři Bonusové sošky na jedné výherní linii. V bonusové hře Tomb Bonus odkrýváte stejné množství sošek, jaké jste si vytočili ve hře. Při vytočení tří odkryjete tři, při pěti pět. Odkrýváním sošek získáváte výhry, které se na závěr sčítají.

Samozřejmou funkcí, která nechybí ani u prastarých výherních automatů, je možnost spuštění Autoplay. Ten se u automatů od Microgamingu většinou skrývá v módu EXPERT. Pokud chcete hrát na všech 15 liniích s vysokými sázkami, tak s tou funkcí zacházejte opatrně, a hlavně s omezeným rozpočtem.

Vydejte se na dobrodružnou výpravu v online kasinu

Trocha nostalgie nikdy neuškodí, obzvlášť když si uvědomíte, že tento film se natáčel v roku 2001. A stále je to velmi dobrý film. S online automatem Tomb Raider si můžete osvěžit svůj filmový zážitek i nějakou tou pěknou výhrou. Pokud chcete najít ten Váš poklad, neváhejte a požádejte Laru Croft o pomoc v online kasinu.

Kasinové hry od společnosti Microgaming najdete v kasinech:

Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj

Filmové videoautomaty

Další výherní automaty od Microgaming