Ariana

Ariana


Hodnocení od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Ariana zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu .
Typ hry Video automat
Poměr obrazu 16:9 (širokoúhlý)
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců, 3 řádky, 25 výherních linií (fixní)
Výhernost 95-96 %
Minimální sázka 0,25 €
Maximální sázka 125 €
Další vlastnosti hry Otočení zdarma, Wild, Stacked Wilds, expandující symboly

Neprozkoumaný podmořský svět, poklady, mořské panny a jedna krásná princezna. Tak by se dala ve zkratce charakterizovat Ariana - nová hra od společnosti Microgaming. Pod hladinou moře se skrývají různá tajemství, ale především velmi štědré výhry.

Ariana je 5 válcový videoautomat s 3 řádky a 25 výherními liniemi, který vám rozvypráví příběh princezny Ariany - mořské panny. Bohužel, pokud čekáte propracované efekty, krásnou grafiku a celkově vizuální hody, zklameme vás. Tato hra se spoléhá na jiné plusy, než je audiovizuální stránka. Ne že by byla grafika špatná, to určitě ne, ale z průměru nevybočí.

A tak se vás hra snaží udržet jinak. Například speciálními funkcemi. Vzpomeňme dvě z nich, které vás potěší asi nejvíce. Tou první jsou tzv. expanding symbols tedy stav, kdy na prvním válci vytočíte 3 stejné symboly. Pokud máte i v jiných válcích vytočené právě tyto symboly a jsou ve výherní kombinaci, automaticky se v daném válci doplní na všech polích. A to samozřejmě znamená parádní výhru.

Druhou zajímavou funkcí jsou free spiny. Ty jsou navázány na symbol hvězdice. Pokud se vám podaří vytočit 3 symboly hvězdice, na kterýchkoliv polích z pěti válců, okamžitě získáte 15 protočení zdarma, protočení se samozřejmě kumulují, pokud se vám to při free spinech podaří znovu. Hra také obsahuje oblíbené Wild symboly, které, v dobré kombinaci, zabezpečí alespoň malé částečné výhry.

Nejnižší sázka, kterou automat umožňuje vložit je 0.25 € a maximální možná výhra je 30 000 €. Pokud máte rádi automaty s vodní tématikou, neváhejte, tento automat se vám určitě zalíbí.

Kasinové hry od společnosti Microgaming najdete v kasinech:

Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj

Pohádkové hrací automaty

Další výherní automaty od Microgaming