Game of Thrones

Game of Thrones


Hodnocení od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Game of Thrones zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu .
Typ hry Video automat
Poměr obrazu 16:9 (širokoúhlý)
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců, 3 řádky, 15 výherních linií
Výhernost 95-96 %
Minimální sázka 0,20 €
Maximální sázka 20 €

Pokud rádi sledujete seriál Game of Thrones, díky spolupráci společností Microgaming a HBO si můžete svůj oblíbený seriál zahrát i jako automatovou hru a své nadšení znásobit nějakou pěknou výhrou.

Licencované automaty s filmovou tematikou

U automatových her s filmovou nebo herní licencí se často stává, že pod úžasným vizuálem se skrývá prázdná náplň, která vás při hře dlouho neudrží. Při Game of Thrones tomu tak naštěstí není. Microgaming nenechal nic náhodě. Co se týká rozmanitosti herní nabídky, nečekejte nic výjimečného, ale v rámci licencovaných her je Game of Thrones určitě nadprůměr. Hra vás vtáhne do své atmosféry a nepustí.

Online výherní automat Game of Thrones

Jde o klasický 5 válcový automat s 3 řádky a 15 výherními liniemi. Autoři doplnili do hry několik herních variací, díky kterým je hra dynamičtější a zábavnější. Základem jsou Wild a Scatter symboly. Wild symbol má podobu loga GoT a nahrazuje jakýkoliv jiný symbol ve výherní řadě. Scatter symbol, s vyobrazením ikonického Železného trůnu, bude určitě vaší oblíbenou ikonou. Jakmile se na herní ploše zobrazí 2 krát, získáte jednu ze 4 náhodných peněžních odměn (1, 5, 30 až 300 €). Pokud máte symbol na ploše 3 a vícekrát, můžete si opět vybrat z jednoho ze 4 balíčků a získat 8 až 18 zatočení zdarma + možnost až 5 násobného zvýšení výhry. Ve hře je ještě klasická funkce gamble, při které můžete svoji výhru zdvojnásobit, anebo úplně ztratit.

Vizuální zpracování hry

Celý vizuál do posledního detailu vychází ze svého seriálového předchůdce. Symboly jsou pěkně propracované. Jejich zobrazování závisí na tom, jakému rodu jste se na počátku rozhodli sloužit. Zážitek umocňují časté scény přímo ze seriálu, které během hraní vidíte a které doplňují pocit ze hry. Místo klasické generické hudby v pozadí od začátku duní originální seriálová znělka.

Hodnocení hry Game of Thrones

Automatové zpracování Game of Thrones musíme hodnotit kladně. Je poměrně bohaté na herní variace (v rámci licencovaných her). Microgaming šel na jistotu, ví, co dělá a hru neodbyl. Pokud pro vás svět GoT není cizí a rádi se bavíte vyhráváním na automatových hrách, je toto dílo stvořené přímo pro vás.

Kasinové hry od společnosti Microgaming najdete v kasinech:

Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj

Filmové videoautomaty

Další výherní automaty od Microgaming