Gladiator

Gladiator


Hodnocení od Grisio VIP Club Playtech
Hraj výherní automat Gladiator za reálné peníze v Fortuna.
Hraj a vyhraj
Typ hry Licencovaná automatová hra s filmovou tematikou
Poměr obrazu 4:3
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců, 3 řádky a 25 výherních linií
Výhernost 94 %
Minimální sázka 0,05 Kč
Maximální sázka 250 Kč
Další vlastnosti hry Otočení zdarma, nahrazení symbolů žolíkem (Wild), scatter symboly, gamble, násobitelé

Automatové hry podle filmových licencí bývají všelijaké, nemastné, neslané, často pořádně odfláknuté. Automat Gladiátor je však jiný. Od jeho spuštění se mu podařilo vydobýt si na přeplněném trhu status legendy a tak vůbec nevadí, že zub času už trochu ohlodal i jeho kdysi dokonalý vizuál.

Pokud máte rádi Russella Crowa, který v roce 2000 jako degradovaný generál Maximus Decimus Meridius kromě Kolosea dobyl i plátna kin, budete však trochu zklamaní. Automatová hra Gladiátor využívá filmové téma naplno, ale tvář neohroženého Russella v ní ani jednou neuvidíte.

Gladiátor stárne s grácií

Nechejme však bývalého gladiátora bokem a prohlédněme si, jaká je samotná hra. Jde o 5 válcový automat s 25 výherními liniemi. Už jsme si řekli, že zub času je neúprosný a na grafice hry se podepsal. Není to však až také hrozné. Na samotných válcích najdeme klasická automatová písmena a i obrázky hlavních postav filmu. Samolibý císař v podání Joaquima Phoenixa nechybí a tak naše temná srdce zaplesala. Potěší i kratičké filmové sekvence v případě, že vytočíte výherní kombinaci.

Trochu méně než grafika zestárly zvuky. Ty vychází z filmového aranžmá a jsou hodny gladiátorských soubojů. Časem se sice klasicky mírně omrzí, ale to je vyváženo aspoň tím, že u speciálních funkcí ve hře se změní a přidají na obrátkách.

Bonusové hry v automatu Gladiátor

Speciální funkce ve hře jsou velmi podařené. Začněme Gladiátor bonusem. Honosný název v sobě skrývá vytočení tří, či více Wild symbolů, reprezentovaných obrázky Maxima Decima (ale v masce, takže to, že je to Crowe, si jen domýšlíte). Když se vám to podaří, změní se válce 2,3 a 4 a vy postupně sledujete, jak se na nich zobrazuje gladiátorská helma. Ta má tři barevné odstíny různé hodnoty a podle toho jaká se zobrazí, takovou sumu získáte. Celkově se vám tedy zobrazí 9 přilbic a výsledný součet jejich hodnot je vaše výhra. Pokud se vám výše získaných peněz zmenšuje, vždy je tu možnost zkusit gamble. Vaší úlohou je zvolit si barvu a počkat, zda jste trefili. Pokud ano, vyhráváte dvojnásobek vkladu, pokud ne, přijdete o všechno.

Zajímavějším bonusem je určitě Koloseum bonus. Ten si zahrajete, když se vám podaří vytočit 3 anebo více Scatter symbolů, zobrazujících právě slavnou gladiátorskou arénu. Hned, jak se tak stane, vidíte před sebou 4 řady kamenů. Vy si z každé řady vyberete jeden kámen a odkryjete tak svoji výhru. Každá řada kamenů přitom skrývá jiné ceny:

  • 1. řada určuje počet her zdarma, které následují hned po skončení bonusové hry.
  • 2. řada určí výherní násobitel během her zdarma.
  • 3. řada Scatter symbol navíc během hraní free spinů.
  • 4. řada přidá extra Wild symbol během hraní free spins.

Správnou kombinací a s kouskem štěstí tak můžete vyhrát skutečně velmi příjemné sumy. Třešničkou na dortu je, že když vám za zvuků epického souboje padne během freespinů na třetím válci náš oblíbený císař, získáte až tři protočení zdarma navíc.

Automatovou hru gladiátor si určitě zahrajte

Navzdory už skutečně pokročilému věku, nemůžeme hodnotit automat Gladiátor negativně. Naopak. Hraje se velmi příjemně a nabízí hromadu akce a vzrušení. Velmi štědré bonusové hry automatu Gladiátor jsou určitě velkým lákadlem. A když se chcete přece jen přesvědčit, zda je to hra pro vás, jak je libo, vyzkoušejte si automat Gladiátor zdarma v některém z vašich oblíbených kasin, anebo přímo na naší stránce.

Kasinové hry od společnosti Playtech najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Filmové videoautomaty

Další výherní automaty od Playtech