Rocky

Rocky


Hodnocení od Grisio VIP Club Playtech
Hraj výherní automat Rocky za reálné peníze v Fortuna.
Hraj a vyhraj
Typ hry Video automatova hra
Poměr obrazu 4:3
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců, 3 řádky, 25 výherních linií
Výhernost 95,02 %
Minimální sázka 0,05 Kč
Maximální sázka 500 Kč
Další vlastnosti hry nahrazení symbolů žolíky, otočení zdarma, bonusové hry, gamble funkce, jackpot

Pokud vám při skladbě Eye of Tiger nenaskakuje husí kůže a nemáte při ní chuť skočit do ringu a po 12 kolech se s monokly na obou očích vrhnout do náručí své milé, ani nečtěte dál. Pokud však patříte mezi ty, co vyrůstali v 80 anebo 90ých letech, nevěříme, že vás italský hřebec z Philadelphie nechává chladnými a neprožívali jste s ním při dospívání jeho strastiplnou kariéru.

Playtech ví, co na hráče platí a sázka na Stalloneho nejslavnější filmové alter ego (sorry Rambo), je prakticky sázkou na jistotu. U filmových licencovaných automatů je však třeba být vždy opatrný a doufat, že se vývojáři s hrou popasují důstojně a neudělají z automatu jen další obyčejný slot s filmovým vizuálem. Podařilo se jim to u Rockyho? Částečně ano.

Úplně čistá výhra to však není a několik kol měl ROCKY na mále. Naštěstí to ale ustál a na konci zůstává dobrý pocit z příjemné hry. Pokud by se však postavil do ringu například proti KONGovi, asi by to na výhru nestačilo.

Automat s dokonalým retro feelingem

Začněme s tím, jak online automatová hra ROCKY vypadá. Playtech umí dělat pěkné hry, ale i takové, které vypadají hůř. Rocky naštěstí patří do té první kategorie. Grafika, i když nemá žádný supermoderní vizuál, k nostalgické náladě 80ých let sedí dokonale. Málokdy nám obrázky jednotlivých symbolů vyvolají dobrý pocit, ale tady se to podařilo. Najdete na nich všechny známé postavy, které si z filmů pamatujete. Snad jen trenér Mickey nám chybí.

Potěšilo nás i nahrazení klasických symbolů 10, J, Q, K a A za písmena R, O, C, K, Y. Zpestřením je, že když se vám podaří tuto kombinaci na válcích vytočit v jednom kole, získáváte výhru - 5 násobek vsazené sumy.

Trochu nás překvapilo, že při hře absentuje hudba. Rockyho námět ve hře je, akorát musíte kliknout na informace, abyste jej slyšeli. Ale v úvodu zmiňovaný hit od skupiny Survivor by nás do hry vtáhl ještě víc. Až tak vás to však mrzet nemusí, ostatní zvuky jsou pěkně propojené s filmem a prostředím boxu. Musíme se přiznat, že nás například bavilo roztáčet válce pouze proto, abychom slyšeli, jak při tom Rocky tluče do boxerského pytle.

Bonusové hry online automatu Rocky stojí za vyzkoušení

Pojďme k bonusovým hrám. Ty samozřejmě nechybí. Nápis ROCKY jsme už zmínili, podívejme se i na Wild a Scatter symboly. Wild symbol, na kterém je zobrazený samotný Rocky, klasicky nahrazuje všechny symboly, kromě Scatter symbolu, Bonus symbolu a nenahrazuje ani písmena v nápisu ROCKY. Pokud se vám podaří na válcích vytočit 5 Wild symbolů, získáváte Jackpot.

Na Scatter symbolu je nápis Rocky italský hřebec a pokud se vám podaří hřebce na válcích vytočit 3, 4 anebo 5 krát, získáte odměnu v podobě 15, 20 anebo 25 protočení zdarma. Při freespinech hrajete s 2x násobkem výhry. Taktéž platí, že pokud se vám podaří při protočení zdarma vytočit opět 3 a více scatter symbolů, získáte dalších 15 protočení zdarma.

Poslední bonusovou funkcí, graficky i herně nejpropracovanější, je Bonus. Ten získáte, pokud na prvním a pátém válci padnou v jednom kole Bonus symboly. V této hře jsou na nich zobrazeny boxerské rukavice. Po vytočení takové kombinace se přesouváte do boxerského zápasu. Nejdříve si vyberete soupeře z trojice Rockyho legendárních protivníků Apollo Creeda, Ivana Draga anebo Clubbera Langa. Po výběru sledujete 12 kolový zápas, do kterého však už nemůžete nijako zasahovat. Výhru si připíšete tehdy, když Rocky vyhraje kolo. Pokud se Rockymu podaří dát soupeři K. O. dříve než ve 12 kole, všechny další kola jste vyhráli.

Vyplatí se zahrát automat Rocky?

Jaký je náš konečný verdikt? Výhra na body. Rocky je zábavná automatová hra s příjemným retro vizuálem, kterou určitě vyzkoušejte. Zahrajte si online automat Rocky zdarma, bez registrace přímo u nás na stránce a uvidíte, zda i ve vás vzbudí takové příjemné vzpomínky jako u nás.

Kasinové hry od společnosti Playtech najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3000 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Filmové videoautomaty

Další výherní automaty od Playtech