Avalon

Avalon


Hodnocení od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Avalon zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu .
Autor hry: Microgaming
Téma automatu: Dobrodružné výherní automaty
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 20 (volitelné)
Výhernost (RTP): 96.1 %
Další vlastnosti hry: 2x Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, násobení výher, multiplikátor výher

Další zajímavá „artušovka“

Online výherní automat Avalon, i když to není žádná novinka, můžeme klidně zařadit mezi nejlepší kousky společnosti MICROGAMING v rámci středověké tematiky. Hra je založena na příběhu bájného krále Artuše a jak legenda říká, Avalon je městem, kde byl ukován jeho meč.

Přejděme tedy od mýtů k faktům. Hrací automat Avalon tvoří 5 válců, 3 řádky a maximálně 20 libovolně zvolených výherních linií. Válce jsou vyskládány ze symbolů, které úzko souvisí se samotným příběhem krále Artuše a ilustrují jeho udatné a vůdcovské schopnosti (erb, koruna, pohár, truhlice s pokladem, ...). Výherní kombinace platí zleva doprava a musejí začínat na prvním válci vlevo. Pokud je na výherní linii vícero výherních kombinací, platí jenom ta s nejvyšší hodnotou. V případě, že jsou výherní kombinace na vícerých liniích, výhry se sčítávají.

Grafika je tak trochu staromódní, je na ní vidět věk automatu, ale přesto hra v sobě ukrývá to nádherné kouzlo, které je spojované s mystickým Avalonem a jeho skrytými poklady. Tento online automat má v sobě zakomponovaných několik slušných bonusových prvků, díky kterým se můžete potěšit z pěkných výher.

Hotová plejáda bonusů

V online slote Avalon jsou až dva Wild symboly. Prvním je symbol Avalonu (hrad) a plní funkci žolíka, tedy nahrazuje chybějící symboly v potenciální výherní kombinaci. Druhým divokým symbolem je symbol truhlice, který stejně jako v prvním případě nahrazuje chybějící symboly, avšak jen v bonusové hře s volnými přetočeními.

The Lady of the Lake je Scatter symbolem. V případě, že se vám ho podaří vytočit minimálně 3-krát, přesunete se do bonusové hry s 12 volnými spiny. Po dobu točení zdarma jsou výhry náhodně násobeny v rozmezí 2x – 7x a platí v nich oba divoké symboly.

Aby toho nebylo málo, každou výhru můžete několikrát znásobit ve funkci Gamble. Vaším úkolem je uhádnout barvu otočené karty (získáte dvojnásobek) nebo přímo uhádnout její znak (získáte čtyřnásobek). Není tu možnost půlit částku, co znamená, že pokud se zmýlíte, přijdete o všechno a vrátíte se k válcům.

Vyzkoušejte automat Avalon zdarma

Jak jsme již uvedli, celkový vizuál není vzhledem na věk automatu až tak ohromující, ale na druhé straně jde o jednoduchou, lehce hratelnou a přehlednou hru doplněnou o atraktivní bonusy. A to se nám líbí. Vyzkoušejte si hrací automat Avalon zdarma a sami uvidíte, že u něho nevypijete jen jednu kávu, resp. nevykouříte jen jednu cigaretku.

Kasinové hry od společnosti Microgaming najdete v kasinech:

Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Další výherní automaty od Microgaming