Break Away

Break Away


Hodnocení od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Break Away zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu Tipsport.
Hraj výherní automat Break Away za reálné peníze v Tipsport.
Hraj a vyhraj

Hokej a hazardní hry toho mají mnoho společného. V obou se prosadí jen tvrdí hráči, kteří své vášni dokáží obětovat nějaký ten čas i peníze. Důležitou roli hraje štěstí, bez kterého to daleko nedotáhnete ani na ledě, ani v souboji s rotujícími válci.

Automaty v online kasinech nezvyknou řešit hokejové téma. Microgaming to však risknul a pro všechny, kteří milují vůni ledu, tvrdé hity a pěkné góly připravil online automatovou hru Break Away Hra nemá žádnou oficiální licenci, a tak se v ní neobjeví žádné povědomé týmy nebo dokonce hráči. Všechno je dokonale všeobecné.

Do útoku, bez výherních linií

Na úvod je třeba připomenout, že automat Break Away patří mezi neliniové hrací stroje. Stále však platí, že výherní kombinace jsou platné zleva doprava.

Po grafické stránce hra nevypadá zle, a v podstatě v ní najdete všechno, co se s hokejem úzko spojuje. Symboly mají výlučně hokejové téma. Všechno to však na nás působilo tak nějak strnule. V hokejové hře bychom čekali trochu více akce a dynamiky. Ani zvuky prvý dojem příliš nezachrání. Sice je v nich vidět kousek hokejového ducha, ale čekali jsme víc.

Bonusy, které umějí trefit do černého

Naši kritiku vizuálu berte jako subjektivní dojmy. Nabídka speciálních symbolů a bonusů už je příjemná a je možné napsat, že nadprůměrná.

Základem jsou samozřejmě Wild symbol a Scatter symbol, bez toho si už dnes těžko představit jakýkoliv automat, ne jen ten hokejový. Wild symbol má funkci žolíku a v jednotlivých výherních kombinacích dokáže nahradit chybějící symbol. V automatu Break Away se zobrazuje skupinově a jen na válcích 3,4 a 5.

S Wild symbolem souvisí i funkcionalita Wild feature – Divoká hra. Tento speciální bonus se aktivuje náhodně na hrací ploše. Po jeho spuštění se na obrazovce objeví několik hokejistů a válec, do kterého narazí, se změní na Wild, přičemž je vytvořena i výherní kombinace.

Dalším bonusem je samozřejmě Scatter bonus. Abyste se k němu dopracovali, je třeba kdekoliv na válcích vytočit 3 a více scatter symbolů. Hned jak se vám to podaří, získáváte několik přetočení zdarma. Jejich počet závisí od počtu scatter symbolů na válcích. Pokud jste vytočili 3, získáte 15 přetočení zdarma, 4 znamenají 20 free přetočení a při 5 symbolech se můžete těšit na 25 přetočení zdarma. Po dobu hry zdarma není možné vyhrát další free spiny. Pokud však získáte po dobu jednoho přetočení druhou výhru (po zmizení původních symbolů), tato výhra se zdvojnásobí, pokud vyhrajete potřetí, násobí se 3x (hodnoty násobitele jsou – 2x ,3x ,4x ,5x ,10x). Stačí tedy jedno vydařené kombo a výhra může nabrat velmi lákavá čísla.

Zkuste si zahrát Break Away zdarma

Abychom automat Break Away na konci nějak shrnuli, tak musíme napsat, že skvělé bonusy nám vynahradili ne příliš vydařený vizuál. Nakonec jsme se zabavili více než dobře a hru vám doporučujeme vyzkoušet.

Kasinové hry od společnosti Microgaming najdete v kasinech:

Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj

Sportovní hrací automaty

Další výherní automaty od Microgaming