The Mummy

The Mummy


Hodnocení od Grisio VIP Club Playtech
Hraj výherní automat The Mummy za reálné peníze v Fortuna.
Hraj a vyhraj
Typ hry Kultovní automatová hra pro fanoušky filmu Mumie
Poměr obrazu 4:3
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců, 25 výherních linií
Výhernost 96,8 %
Minimální sázka 5 Kč
Maximální sázka 125 Kč
Další vlastnosti hry žolík, expandující žolík, otočení zdarma, superprotočení, speciální bonusové symboly, násobení výher, scatter symboly, volitelný bonus

Pro filmové fanoušky se film Mumie stal kultovní záležitostí a my neskrýváme, že stejně tak dokážeme jeho filmovému kouzlu podlehnout i dnes, ačkoli už má 20 let. Podobně jako my, jsou na tom miliony lidí a tak se není čemu divit, že se společnost Playtech rozhodla zainvestovat a zakoupit pro své automatové hry licenci této známé značky. Aniž bychom chtěli vyzradit příliš, říkáme, že se to vyplatilo.

Automat Mumie (The Mummy) vás přenese do světa, který poznáte z filmu. Skvělé je, že licence je opravdu kompletní a tak tu, na rozdíl například od online automatu Gladiator, skutečně najdete všechny důležité postavy, předměty a scény z filmů, dokonce i jejich pokračování. Parádní zážitek dokresluje hudba, zvuky a samozřejmě videa, která si vzaly z filmů to nejlepší a vám stačí vzít si popcorn a vychutnávat si u automatu úžasné dobrodružství.

Bonusové hry automatu Mumie

Úplný ráj zažijí zejména hráči, kteří hledají online automaty s mnoha speciály, bonusy a bonusovými hrami. V automatové hře Mumie si jich užijete maximální množství.

Základem je samozřejmě klasický Wild symbol, který nese obrázek samotné mumie Imhotepa a nahrazuje všechny symboly, kromě bonusových. Zobrazuje se však jen na válcích 2,3 a 4. Další klasikou je Scatter symbol. Ten má v tomto automatu přiřazený obrázek loga hry, pokud se na válcích objeví 3 a vícekrát, výhra ze scatterů se násobí celkovou sázkou a následně se připočítá k výhře z linií.

To však není všechno, kromě Wild a Scatter symbolu totiž automat Mummy nabízí i opravdu epické bonusové hry se skvělými speciálními symboly. Při prvním spuštění můžete hrát pouze jedinou speciálku. Tou je Lost City Adventure Bonus. Pokud ho vytočíte, dostáváte se do ztraceného města Hamunaptra, kde postupně otevíráte bedny s penězi a speciály až dokud nenajdete nápis Vybrat. Po jeho objevení končí bonusová hra, vy však vždy získáte jeden speciální bonus, který si následně můžete vybrat při točení válců, a který vám nabízí různé výhody. Pokud už máte speciálních symbolů víc, můžete mezi nimi libovolně přepínat. Aktivní však může být vždy pouze jeden.

Speciální bonusy automatu Mumie (The Mummy)

Scorpion Scatter – Symbol Král štír se vyplácí jako Scatter symbol.

Expanding Mummy – Wild symbol s mumií expanduje ve vertikálním směru přes tři řádky a přidá víc šancí na výhru.

Scarab attack – Pokud jste na 3. válci vytočili symbol Wild, na válci 2 a 4 se náhodně přidají další dva symboly Wild.

Collapsing reels – Všechny symboly ve výherní kombinaci explodují a na jejich místo spadnou symboly nad nimi + se přidají nové. Takto mohou vzniknout nové kombinace. Explodující symboly se opakují, dokud na válcích není výherní linie.

Mummy power – 1, 2 anebo 3 symboly Wild ve výherní kombinaci vynásobí výhru 3, 6 anebo 9 krát.

Mummy respin – Symbol Wild zastaví válec, na kterém se nachází, na místě pro opakované roztočení opakovaně až do té doby, kdy nevyhrajete.

Kromě těchto šesti speciálních symbolů máte v bonusové hře Lost City Adventure možnost vytáhnout z bedny ještě dva trvalé bonusy.

Prvním je bonus Free Games. Ten se aktivuje tehdy, když symboly Free Games vytočíte kdekoliv na válcích 1, 3 a 5. Po aktivaci získáváte 5 protočení zdarma + jedno superprotočení.

Druhým trvalým bonusem je opět filmová minihra Mummy Hunt. Tu si zahrajete tehdy, když na válcích 1 a 5 vytočíte Mummy Hunt symboly. Tato minihra vám dá možnost lovit mumie, základem je vždy se správně rozhodnout na křižovatce, kterou cestou se vydat. Jedna cesta je slepá a druhá skrývá mumii, kterou následně musíte zabít. Celkem můžete ulovit až 10 mumií. Jen pozor, když si vyberete slepou uličkou, mumie uloví vás.

Zahrajte si online automat The Mummy zdarma

Z popisu hry sami vidíte, že při hraní automatu The Mummy se nudit určitě nebudete. Věřte nám, je velmi lehké nechať se jím strhnout a nevnímat čas. Pokud se vám však zdá hra složitá, vyzkoušejte si nejdříve online automat Mumie zdarma a sami uvidíte, zda vás chytí, my jsme si jistí, že ano.

Kasinové hry od společnosti Playtech najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3000 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Filmové videoautomaty

Další výherní automaty od Playtech