Hellboy

Hellboy


Hodnocení od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Hellboy zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu .

Viděli jste film Hellboy vydaný v roku 2019? Pokud i podle vás zaostal za očekáváním a jste zklamáni z výsledku, nezoufejte. Komiksové postavičky v online automatu se stejnojmenným názvem vás s jistotou uspokojí. Představujeme vám online automat Hellboy v brilantním provedení od Microgaming. Potěšte se v online kasinu skutečně atraktivními výhrami při dobrodružstvích polovičního démona, jeho adoptivního otce profesora Trevora Bruttenholma a dalších přátel.

Nekonečná překvapení v 20 výherních liniích

Tradiční automat s 5 válci a 3 řádky nabízí volitelných 20 výherních linií. Každá výherní kombinace se vždy začíná v prvním válci zleva a může být vytvořena až 12 druhy animovaných symbolů. Pokud je ve výherní linii vícero úspěšných kombinací, platí jen hodnotově nejvyšší. V případě výherních kombinací ve vícerých výherních liniích se výsledná suma spočítává.

Tento výherní slot vás unikátní tajemnou hudbou, sympatickými grafickými detaily a hlavně prošpikovanými bonusovými hrami dokonale vtáhne do děje.

Automat Hellboy přeplněn výhrami

Zvykli jsme si už na skvělé bonusy zapracované do online výherních přístrojů od Microgaming. Co nového přinesli v automatu Hellboy?

Wild symbol – tradiční symbol v podobě názvu hry, který plní funkci jakéhosi žolíku. Pokud se však nachází ve výherní kombinaci, plní úlohu násobitele výhry. Přinese vám hned dvojnásobek toho, co byste vyhráli bez Wild symbolu. Je důležitou součástí bonusové funkce Supermode.

Scatter symbol – reprezentuje vztyčená ruka hlavního hrdiny. Pokud získáte 3 a více těchto symbolů, zřejmě budete v balíku. Putujete do unikátního bonusového podsvětí „Underworld“, kde jsou ukryté relikvie moci.

Bonusová minihra Underworld je doplňková animace celého automatu. Procházíte postupně tunely přes 4 úrovně. V každé z nich na vás čeká 5 dveří. Pokud trefíte vždy ty, kde jsou ukryty příšery (mince, či kredity pro vás), vstoupíte do ohnivé komory, získáte zpět relikvie k moci a k nim i úžasnou extra cenu v podobě výher. V Underworld minihře zinkasujete pořádný balík, hlavně pokud v některé z úrovní nenatrafíte na blokované dveře. V každém případě se můžete těšit na super výhru.

Supermode – bonusová funkce se zapíná náhodně a kdykoliv přinese až 10 otočení zdarma v běžící hře. To není všechno. Po dobu jejího působení se postupně aktivují až tři pevné Wild symboly. Zázračná funkce Supermode vám díky stabilním „divokým“ symbolům přináší slušné násobky výher.

Gamble/Risk Game – ani tu nechybí klasika. Při každé výhře můžete svůj zisk znásobit. Při úspěšné výherní kombinaci se objeví tlačítko s funkcí GAMBLE. Tu dokážete výhru zdvojnásobit správným uhádnutím červené nebo černé barvy při náhodném karetním výběru. Pokud chcete rovno čtyřnásobek výhry, nabízí se alternativa uhádnutí správného karetního znaku (1 ze 4).

Nejhodnotnějším symbolem hry je Wild. Sestupně následují symboly Hellboya, Liz Sherman, Abe Sapien, Johanna Krausa, profesora Bruttenholma a klasické karetní symboly A, K, Q, J a 10. Nechejte se okouzlit sci-fi příběhem tajemných postaviček a získejte parádní výhry hlavně u bonusových her.

Vyzkoušejte si online výherní automat Hellboy zdarma

Vyzkoušejte si tuto uživatelsky přitažlivou hru zdarma. Bonusové kola, šikovná grafika z komiksu podle motivu jeho autora Mika Mignolu, nebo poutavá tajemná hudba doplněná o skvělé efekty hlavně u přicházejícího Scatter symbolu, poskytují hráčům plnohodnotný zážitek ze hry jako alternativu zábavy ve volném čase.

Kasinové hry od společnosti Microgaming najdete v kasinech:

Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj

Filmové videoautomaty

Další výherní automaty od Microgaming