Break Da Bank Again

Break Da Bank Again


Hodnocení od Grisio VIP Club Microgaming
Autor hry: Microgaming
Téma automatu: Klasické výherní automaty
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 9
Výhernost (RTP): 95,43%
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, multiplikátor výher

Hovoří vám něco hrací automat s názvem Break Da Bank? Pokud ne, určitě byste si tuto šikovnou „starou mašinku“ měli vyzkoušet. Stojí skutečně za to. Necelých 5 let od jejího vydání se mezi automaty od Microgamingu objevilo její pokračování s přívlastkem „Again“. Tento vylepšený slot nás ihned zaujal.

„Again“ - vynovená verze Break Da Bank

Break Da Bank Again je totiž kombinací až 4 hracích automatů, na kterých je možné hrát současně. Každý z nich obsahuje 5 válců, 3 řádky a 9 výherních linií, které si libovolně podle sebe nastavíte. Výherní kombinace platí jen zleva doprava, přičemž začínat musejí na prvním válci vlevo a v nepřerušovaném sledu pokračovat směrem doprava. Pokud je na výherní linii vícero výherních kombinací, platí jen ta hodnotově nejvyšší. V případě, že vytočíte výherní kombinace na různých výherních liniích, všechny výhry se sčítávají.

Bonusů je tu habaděj

Zatímco v původní verzi se na válcích online výherního automatu Break Da Bank objevoval jen Wild symbol doplněn o multiplikátor výher, v jeho nové verzi je bonusová struktura mnohem pestřejší a atraktivnější. Ani tu nechybí Wild symbol v podobě loga samotné hry. Má vlastnost žolíku, co znamená, že nahrazuje všechny chybějící symboly v potenciální výherní kombinaci. Kromě toho je výhra díky jeho přítomnosti ve výherní kombinaci vynásobená 5x. V bonusové hře s volnými přetočeními jsou výhry, kde se nachází divoký symbol, dokonce násobené 25x.

Jak jsme už uvedli, slot Break Da Bank Again disponuje také bonusovou hrou s volnými přetočeními. Do ní proklouznete tehdy, pokud se kdekoliv na válcích objeví minimálně 3x Scatter symbol. Ten je vyobrazen jako dveře do trezoru. Za 3 symboly trezoru získáte 15 freespinů, za 4 symboly až 20 freespinů a za 5 dokonce 25 freespinů. Po dobu točení válci zdarma je možné získat další a další freespiny, co znamená, že tato bonusová hra může trvat i několik minut a vaše výhry mohou výrazně stoupat.

Vyzkoušejte Break Da Bank Again v online kasinu

Tak jako u nás si tento automat můžete zahrát i zdarma. Pokud se Vám zalíbí, vyzkoušejte si rozbít bank a „vytlouct“ z něho nějaké ty výhry v některém z online kasin. Dovolíme si tvrdit, že u něho nevypijete jen jednu kávu a nakonec u něho strávíte hodně času. Zpočátku nám trvalo trochu déle dostat se do bonusového kola s volnými přetočeními, ale potom se to všechno krásně rozeběhlo a jeden freespin střídal druhý. Vyzkoušejte si ho i vy!

Kasinové hry od společnosti Microgaming najdete v kasinech:

Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj

Klasické výherní automaty

Další výherní automaty od Microgaming