Break Da Bank Again

Break Da Bank Again


Hodnocení od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Break Da Bank Again zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu .
Autor hry: Microgaming
Téma automatu: Klasické výherní automaty
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 9
Výhernost (RTP): 95,43%
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, multiplikátor výher

Hovoří vám něco hrací automat s názvem Break Da Bank? Pokud ne, určitě byste si tuto šikovnou „starou mašinku“ měli vyzkoušet. Stojí skutečně za to. Necelých 5 let od jejího vydání se mezi automaty od Microgamingu objevilo její pokračování s přívlastkem „Again“. Tento vylepšený slot nás ihned zaujal.

„Again“ - vynovená verze Break Da Bank

Break Da Bank Again je totiž kombinací až 4 hracích automatů, na kterých je možné hrát současně. Každý z nich obsahuje 5 válců, 3 řádky a 9 výherních linií, které si libovolně podle sebe nastavíte. Výherní kombinace platí jen zleva doprava, přičemž začínat musejí na prvním válci vlevo a v nepřerušovaném sledu pokračovat směrem doprava. Pokud je na výherní linii vícero výherních kombinací, platí jen ta hodnotově nejvyšší. V případě, že vytočíte výherní kombinace na různých výherních liniích, všechny výhry se sčítávají.

Bonusů je tu habaděj

Zatímco v původní verzi se na válcích online výherního automatu Break Da Bank objevoval jen Wild symbol doplněn o multiplikátor výher, v jeho nové verzi je bonusová struktura mnohem pestřejší a atraktivnější. Ani tu nechybí Wild symbol v podobě loga samotné hry. Má vlastnost žolíku, co znamená, že nahrazuje všechny chybějící symboly v potenciální výherní kombinaci. Kromě toho je výhra díky jeho přítomnosti ve výherní kombinaci vynásobená 5x. V bonusové hře s volnými přetočeními jsou výhry, kde se nachází divoký symbol, dokonce násobené 25x.

Jak jsme už uvedli, slot Break Da Bank Again disponuje také bonusovou hrou s volnými přetočeními. Do ní proklouznete tehdy, pokud se kdekoliv na válcích objeví minimálně 3x Scatter symbol. Ten je vyobrazen jako dveře do trezoru. Za 3 symboly trezoru získáte 15 freespinů, za 4 symboly až 20 freespinů a za 5 dokonce 25 freespinů. Po dobu točení válci zdarma je možné získat další a další freespiny, co znamená, že tato bonusová hra může trvat i několik minut a vaše výhry mohou výrazně stoupat.

Vyzkoušejte Break Da Bank Again v online kasinu

Tak jako u nás si tento automat můžete zahrát i zdarma. Pokud se Vám zalíbí, vyzkoušejte si rozbít bank a „vytlouct“ z něho nějaké ty výhry v některém z online kasin. Dovolíme si tvrdit, že u něho nevypijete jen jednu kávu a nakonec u něho strávíte hodně času. Zpočátku nám trvalo trochu déle dostat se do bonusového kola s volnými přetočeními, ale potom se to všechno krásně rozeběhlo a jeden freespin střídal druhý. Vyzkoušejte si ho i vy!

Kasinové hry od společnosti Microgaming najdete v kasinech:

Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj

Klasické výherní automaty

Další výherní automaty od Microgaming