Bollywood Story

Bollywood Story


Hodnocení od Grisio VIP Club NetEnt
Hraj výherní automat Bollywood Story za reálné peníze v Fortuna.
Hraj a vyhraj
Autor hry: NetEnt
Téma automatu: Klasické hrací automaty, film
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 9
Výhernost (RTP): 96,1%
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Floating Wild symbol, Scatter symbol, Freespiny

Jste fanouškem animovaných automatů a stále hledáte nové inspirace? Výherní online automat Bollywood Story v brilantním provedení z dílny společnosti Net Entertainment vám jednu takovou nabízí. Jak napovídá samotný název automatu, rozpoví vám příběh z Indie, přesněji z jednoho filmového centra v Bombaji. Skvělá hudba Orientu vás přivádí do skutečné pohody a dodává hracímu automatu ten pravý šmrnc. Pojďme si k němu napsat něco více.

Orient plný bonusů v 9 možných liniích

Tradičně skvělou grafiku s originálním orientálním podmazem online automatu Bollywood Story tvoří 5 válců s 3 řádky. Nabízí 9 cest, kterými se dokážete dopracovat k výhře, ale u automatu od NetEnt se nám to však zdá trochu málo. Bollywood Story nápadně připomíná slot Lights od stejného producenta, navíc se skvělou hudbou v pozadí.

I u tohoto online výherního automatu musí každá výherní kombinace začínat na prvním válci zleva a nepřerušovaně pokračovat doprava. Pokud je z 9 výherních linií úspěšných vícero kombinací najednou, výhry se sčítávají. Zkuste štěstí s kresleným automatem z prostředí Indie. Cestu k výhře dláždí bonusové symboly Wild a Scatter, díky kterým získáte šanci na skutečně parádní výhru. Jak přesně?

Nabízí tzv. Floating Wild jako divoký symbol. Při každém jednom otočení jich automat náhodně zobrazuje v počtu 2 až 4. Wild v Bollywood Story je dobře viditelný v podobě květnatého rámečku ve tvaru čtverce a znamená pro vás skutečnou pomoc. Nahrazuje totiž jakýkoliv symbol a zvyšuje šanci na uplatnění výherní linie. Výjimkou je jen Scatter, kterého vlastnosti Floating Wild nenahrazuje.

Druhým atraktivním symbolem je už zmíněný Scatter vykreslený do výrazného modrého drahokamu. Pokud se v jednom otočení objeví minimálně 3 takovéto „modráky“, můžete si být jisti volnými otočeními. Za trojici z nich získáte 10, za čtveřici 20 a za pětici až 30 volných freespinů. To však není všechno. Pokud získáte volné otočení, máte jistotu, že „plavající“ symbol Wild se při každém otočení nezobrazí náhodně 2 až 4 krát, ale dokonce 3 až 6 krát. Samozřejmě, kromě toho vás může navíc čekat ještě další přídavek freespinů v závislosti od počtu přicházejících Scatterů.

Jaké symboly automat používá?

Největší bonitou a potenciální výhrou až 1000 násobku vkladu oplývá právě logo celého slotu Bollywood Story v křiklavě růžové barvě. Motiv lásky dvou mladých lidí dekoruje i další hlavní symboly. Sestupně od výherního násobku následuje čtveřice v pořadí dívčina, mladík, budoucí tchán a tchýně. Ostatních 5 symbolů je uspořádaných v pořadí klasických vysokých karet A, K, Q, J a 10 s příslušnými odměnami za jejich kombinaci (3,4,5). I přes nižší počet výherních linií je tento kousek velmi poutavý a rychle si ho oblíbíte.

Malá rada na závěr: Pokud se vám stane, že vychytáte dlouhou sérii bez výhry, nezoufejte. Rozložte bank tak, abyste vyčkali, až dokud vám Scatter nezaručí volné otočení. Až tehdy začíná ta pravá zábava. Proč? V nich máte o level vyšší šanci na výherní linie díky přidanému symbolu Wild. Zaručeně se objeví 3 z nich. Pokud jich přijde 6, výhra nebude mít konce. Držíme palce a přejeme vám mnoho zábavy.

Skvělý Bollywood Story zdarma

Světlá, rychlá a jednoduchá hra vás potěší svým příběhem dvou milujících srdcí. Problém nastává, když rodiče milované dívčiny nechtějí o chudobném mužovi ani slyšet. Překoná láska hranice různých společenských vrstev a znovu zvítězí? Pokud věříte ve šťastný konec, roztočte své štěstí v režimu online a současně i zdarma a pronikněte do příběhu s poutavou hudbou ve výherním automatu Bollywood Story.

Kasinové hry od společnosti NetEnt najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj
Sazka Hry Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj

Filmové videoautomaty

Další výherní automaty od NetEnt