Deck The Halls

Deck The Halls


Hodnocení od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Deck The Halls zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu .
Autor hry: MICROGAMING
Téma automatu: Vánoční automat
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 30
Výhernost (RTP): 95-97%
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, multiplikátor výher

Závěr roku se u mnohých lidí nese v duchu, kdy se snaží trávit čas se svými nejbližšími. I když jsou nejhezčí svátky v roku spojené s masivnějším utrácením peněz, díky slotům a potřebné dávce štěstí můžete své ztráty mírně nebo i kompletně vykrýt.

Pokud vás svrbí ruce i přes zimu a rádi byste si přilepšili, prosím, zahrajte si při nakupování dárků a stavění stromečku vánoční automat od Microgaming s názvem Deck The Halls. To by bylo, kdyby takové silné téma, jakým jsou Vánoce, chybělo na online hracích automatech. Nemožné!

Americké Vánoce s tradičními bonusy

Online výherní automat Deck The Hall tvoří 5 válců, 3 řádky a 30 výherních linií. Jejich konečný počet si však volíte vy. Výherní kombinace platí jen zleva doprava, přičemž začínat musejí na prvním válci vlevo a v nepřerušovaném sledu pokračovat směrem doprava. Pokud je na výherní linii vícero výherních kombinací, platí jen ta hodnotově nejvyšší. V případě, že vytočíte výherní kombinace na různých výherních liniích, všechny výhry se sčítávají.

Na válcích se točí všechny možné symboly amerických Vánoc. Od Santa Clause, přes vánočný stromeček, dárky, zvonečky, soby až po vánoční koule. Doprovázet vás bude typická vánoční hudba. Řeknete si, to je všechno hezké ale co bonusy?

Nemusíte se bát, máme dobré zprávy. Bonusů na online slotu Deck The Halls je totiž několik. Nesmí chybět Wild symbol, který doplňuje chybějící symboly ve výherní kombinaci, a dokonce celou výhru zdvojnásobí. Jeho věrná dvojička Scatter symbol tu je také. Za minimálně 3 symboly Scatter aktivujete hru s 10 volnými přetočeními. Stejně jako v základní hře i tu platí, že každá výhra se násobí x2. Avšak pozor! V případě, že je výhra dosažena za pomoci Wild symbolu, znásobí se x4.

Zahrajte si Deck The Halls také zdarma

Když si to všechno spočítáme a podtrhneme, tak s online výherním automatem Deck The Halls se nejenže ideálně naladíte na Vánoce, ale díky jeho solidní bonusové struktuře můžete velmi lehce obohatit své hráčské konto. Vždyť to se v závěru kalendářního roku vždy hodí. Vyzkoušejte si hrací automaty zdarma dříve, než zkusíte štěstí v online kasinu.

Kasinové hry od společnosti Microgaming najdete v kasinech:

Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj

Klasické výherní automaty

Další výherní automaty od Microgaming