Stars Awakening

Stars Awakening


Hodnocení od Grisio VIP Club Playtech
Online hra Stars Awakening zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu Fortuna.
Hraj výherní automat Stars Awakening za reálné peníze v Fortuna.
Hraj a vyhraj
Typ hry Videoautomat
Poměr obrazu 4:3
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců, 3 řádky, 20 výherních linií
Výhernost 95.9 %
Minimální sázka €0.20
Maximální sázka €2000
Další vlastnosti hry Wild symbol, bonusy s vysokými výhrami – scatter symboly, freespiny, multiplikátor

Automaty s vesmírným tématem patří mezi vyhledávané kousky. Stačí dát hráčům pár cizích planet, nějaké ty zelené mužíčky, modré ženušky a hned je našlápnuto na úspěch. Ví to i Playtech a obliba jeho automatu Stars Awakening potvrzuje, že touto hrou trefil do černého.

Online automat Stars Awakening přitom na první pohled nevypadá, že by chtěl nějak vybočovat z řady. Točíte pěti válci, ve třech řádcích a k výhře vede dvacet výherních linií. Ale už opravdu pěkná a rozanimovaná grafika naznačuje, že tento automat nebol šitý horkou jehlou a myslelo se i na detaily.

Dostat se k výhře můžete klasickým způsobem, vytočit minimálně tři stejné symboly na některé z 20 výherních linií. Zajímavostí však je, že ve Stars Awakening máte dva druhy symbolů. Symboly vysokých výher a symboly nižších výher. Už z názvu vyplývá, které symboly vyplácejí hráčům více. Ale nejen vyplácení vyšších sumiček je na symbolech s vyššími výhrami nestandardní. Souvisí s nimi totiž i vcelku originální bonusové hry automatu.

Bonusom v Stars Awakening nechybí originalita

Pokud padne výhra ze symbolů s nižšími výhrami, připíše se vám a točíte dál. Symboly s vysokými výhrami však fungují i jako Scatter symboly. Pokud si vytočíte výhru ze symbolů s vysokými výhrami (planety), tak konkrétní barevný symbol planety zafunguje jako scatter a dostanete jedno přetočení zdarma. Pokud v tomto přetočení znovu vytočíte nějakou tu výhru ze symbolů s vysokými výhrami, znovu dostanete freespin, ale současně se vaše výhra velmi pěkně znásobí jednak počtem zobrazených planet na hracím poli, ale ještě i součtem, který najdete v tabulce výher.

Druhým kreativním bonusem je bonus Giant spin. Aktivuje se náhodně u standardních spinů a jeho výskyt nijak neovlivníte. V případě tohoto bonusu se vám na válcích 3,4 a 5 zobrazí velká planeta (jeden ze symbolů s vysokými výhrami) a točíte jen dva zůstávající válce. Pokud dokážete na zůstávajících válcích vytvořit s bonusovou planetou výherní linii, můžete se těšit na pořádnou výhru.

Kromě originálního scatteru je k dispozici i jeho tradiční bonusový souputník - Wild symbol. Ten funguje klasicky jako všude jinde. Nahrazuje chybějící symboly v potenciálně výherních liniích.

Stars Awakening? Možná vaše budoucí oblíbená hra

Co dodat na závěr? Máme rádi originální hry a online automat Stars Awakening originalitu skutečně nepostrádá. Zpočátku jsme si sice k sobě hledali cestu, ale nakonec jsme si skutečně padli do oka a zažili spolu super chvíle. Kreativita v bonusech se cení a výška výher je také slušná. Stars Awakening by neměl chybět v seznamu her, které je třeba vyzkoušet i zdarma.

Kasinové hry od společnosti Playtech najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3000 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Klasické výherní automaty

Další výherní automaty od Playtech