White King

White King


Hodnocení od Grisio VIP Club Playtech
Hraj výherní automat White King za reálné peníze v Fortuna.
Hraj a vyhraj
Autor hry Playtech
Téma automatu zvieratá
Datum vydání 10/2014
Válce 5 válců, 4 řádky
Výherní linie 40 fixních výherních linií
Výhernost (RTP) 92 %
Volatilita Vysoká
Jackpot Ne
Mobilní verze Ne
Další vlastnosti hry wild symbol, stacked wild symbol, free spiny, scatter symbol, gamble

Pokud stejně jako my sem tam potřebujete úplně vypnout a sednout si k online automatu, který nemá šílené tempo, kopec blikajících zbytečností a kterého zvuky vám nejdou vystřelit mozek z hlavy, tak automat White King od Playtechu je přímo balzámem na Vaše nervy.

Pokoj z něho přímo sálá a stačí ho zapnout a přesvědčit se, že při jeho hraní vás bude stále provázet velmi příjemný pocit. Playtech jednoducho ví, co dělá, a proto postavil celý automat na rodině bílých lvů, kterých majestát pocítíte od první chvíle.

Lví bonusy stojí za vyzkoušení

White King je online automat s 5 válci, 4 řádky a až 40 výherními liniemi. Patří mezi jednodušší automaty a nemusíte se bát, že byste se museli trápit s nějakými krkolomnými pravidly. Jednoduše roztočíte válce a vaším cílem je na nich zřetězit co největší počet výherních symbolů na některé z výherních linií. Nemusíte řešit nic jiného.

Jediné, co vás sem tam vytrhne z příjemně plynoucí hry je aplikace nějakého toho bonusu. Herní bonusy totiž nechybějí ani v online automatu White King. Základním je Wild symbol. Ten klasicky nahrazuje nevýherní symboly v potenciálně výherní linii a dokáže vám tak zabezpečit i téměř ztracenou výhru. V tomto automatu se však Wild objevuje jako tzv. Stacked Wild symbol, co znamená, že se na válci zobrazuje v sérii minimálně tří Wild symbolů, čím vám roste šance na případnou výhru.

Výhru vám dokáže osvěžit i druhý bonus, kterým jsou Scatter symboly. Scatter můžete vytočit na válcích 2, 3 a 4. Když se vám to podaří, spustí se speciální noční mód a vy získáte 5 volných přetočení. Po dobu freespinů se navíc častěji zobrazují na válcích Stacked Wild symboly. Potěší, že i po dobu přetočení zdarma se dají vytočit další free spiny.

White King nikam nespěchá

Pokud bychom měli automat White King shrnout jedním slovem, napíšeme – příjemný. Hraní plyne pomalu, nic neruší, a kdybyste přeci jen náhodou zatoužili po rychlosti, můžete si aktivovat Turbo mód. Ale nevěříme, že byste to chtěli udělat. Pokud máte rádi Afriku, lvy nebo jen chcete hrát nenáročný automat, hledejte v online kasinech právě automat White King.

Kasinové hry od společnosti Playtech najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Zvířecí hrací automaty

Další výherní automaty od Playtech