Dragon Champions

Dragon Champions


Hodnocení od Grisio VIP Club Playtech
Online hra Dragon Champions zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu Fortuna.
Hraj výherní automat Dragon Champions za reálné peníze v Fortuna.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Playtech
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Válce: 6 válců, 4 řádky
Výherní linie: 4 096
Výhernost (RTP): 95,12%
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, expandující symboly, freespiny, autoplay, režim turbo

Dragon Champions je jedním z novějších online automatů v nabídce kasina Fortuna a protože si nás okamžitě získal, rozhodli jsme se na něho podívat blíže a napsat recenzi i pro vás. Vyvinula ho společnost Playtech a my musíme bez okolků uvést, že dáváme za tento kousek pomyslný klobouk dole.

4 096 možností získat výhru

Výherní automat Dragon Champions od Playtech se odklání od běžných online slotů. Na 6 válcích a 4 řádcích nabízí fantastických 4 096 cest k výhře. Protože se jedná o neliniový automat, stačí, když vytočíte minimálně 3 stejné symboly zobrazené kdekoliv na sousedících válcích, samozřejmě musejí začínat klasicky od prvního válce zleva.

Autoři hry se evidentně nechali inspirovat fantasy hrou Dungeons & Dragons. Pokud ji poznáte, určitě umíte uhádnout, jaké symboly se točí na válcích. Samozřejmě, najdete tam nebezpečného draka, který je nejcennějším symbolem a několik bojovníků nebo bojovnic. Po grafické stránce je hra Dragon Champions na vysoké úrovni, všechny symboly jsou dokonale nakresleny a animace jsou bezchybné.

Bonusy a symboly, které expandují

Prvním speciálním symbolem je Wild symbol v podobě loga hry, který klasicky nahrazuje chybějící symboly ve výherní kombinaci.

Hra obsahuje i Scatter symbol označený jako „free games“. A nyní čtěte pozorně. Za 3 symboly Scatter získáte 8 volných přetočení, za 4 symboly je to 15, za 5 symbolů 25 přetočení a za 6 až neuvěřitelných 100 freespinů! Setkali jste se už někdy s takovýmto počtem přetočení zdarma? My skutečně už dávno ne. A co je úžasné, po dobu freespinové hry je možné vytočit opětovně další volná přetočení. Tu vám na zisk 5 freespinů postačí už jen 2 symboly Scatter.

A proč slot Dragon Champions tak chválíme? Může za to i jeho další bonusová vlastnost. Všechny symboly na válcích (kromě Wild a Scatter) jsou buď obyčejné nebo zářící. Zářící symbol (dračí oheň) se dokáže rozšířit na další 4 políčka (doleva, doprava, dolů a nahoru), co může vést k zisku dalších výherních kombinací.

Automat Dragon Champions aj zdarma

Dragon Champions si určitě velmi rychle získá mnoho fanoušků a stane se TOP hrou v online kasinech nabízejících hry od Playtech. 4 096 možností na výhru, 100 freespinů a rozšiřující se symboly na vedlejší pozice, tyto atributy vás zaručeně vtáhnou do hry. Nechybějí ani funkce zrychlující hru jako automatické točení válci nebo režim turbo. Oťukněte si Dragon Champions zdarma a když si budete věřit, investujte do něho i nějaké to euro v online kasinu.

Kasinové hry od společnosti Playtech najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3000 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Další výherní automaty od Playtech