Halloween Fortune

Halloween Fortune


Hodnocení od Grisio VIP Club Playtech
Online hra Halloween Fortune zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu Fortuna.
Hraj výherní automat Halloween Fortune za reálné peníze v Fortuna.
Hraj a vyhraj
Autor hry Playtech
Téma automatu Automaty s magií a mytologií
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 20 (volitelné)
Výhernost (RTP): 97,06%
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, bonusová hra, freespiny, multiplikátor výher, Gamble (Risk), autoplay

Čáry-máry-výhry

Noc, tmavý les ponořený do měsíčního svitu, v dálavě přicházející bouřka a pocit, že vás někdo sleduje, bŕŕŕ. Navodí vám tato představa strach? Pokud se strachu stavíte čelem, a neutíkáte před ním, představujeme vám strašidelný online hrací automat Halloween Fortune od známé společnosti Playtech. Pokud vám „halloweenske“ prostředí nedělá dobře, dále raději nepokračujte. Ale dopustili byste se velké chyby, protože tento automat je přímo nabitý fantastickými bonusy.

Halloween Fortune tvoří 5 válců a 3 řádky. Výherní linie automatu jsou volitelné a maximálně si můžete nastavit 20 výherních linií. Výherní kombinace platí klasicky jen zleva doprava, přičemž začínat musejí na prvním válci vlevo a v nepřerušovaném sledu pokračovat směrem doprava. Pokud je na výherní linii vícero výherních kombinací, platí jen ta hodnotově nejvyšší. V případě, že vytočíte výherní kombinace na různých výherních liniích, všechny výhry se sčítávají. Samotná hra je plynulá, k čemu přispívá i funkce autoplay. Sami si můžete navolit počet automatických otočení válci.

Plná průtrž magických bonusů automatu

Na válcích se točí všechny možné symboly spojené s Halloweenem. Čarodějky, černé kočky, vrány, lebky, různé záhadné elixíry a amulety. Všechno je dotvořeno jemnými 3D animacemi, které dokonale oživují toto děsivé téma. Nejhodnotnějšími symboly jsou nevyzpytatelné, ale za to přitažlivé čarodějky. Skvělé je, že už vytočení dvou symbolů čarodějnic, zda už červené, modré nebo zelené, znamená výhru. Samozřejmě, čím více se jich na válcích zobrazí, tím lépe pro vás a vaše hráčské konto. Například 5 zelených čarodějnic na válcích znamená zisk 1 000násobku sázky a sami uznáte, že to je už skutečně magická číslice.

Přejděme nyní k tomu podstatnému, a tím jsou herní bonusy. Je jich několik, tak pojďme pěkně postupně. Na válcích nechybí divoký symbol Wild v podobě vyřezané tykve. Má dvě funkce. Tou první je, že nahrazuje chybějící symboly ve výherní kombinaci. A tou druhou, že sám vytváří výherní kombinace. Za dva divoké symboly dostanete 10násobek sázky a za 5 neskutečný 10 000násobek!

Scatter symbol s logem hry také vytváří samostatnou výherní kombinaci. Za 3 jeho vytočení získáte 5násobek sázky, za 4 je to 10násobek a za 5 dokonce až 50násobek sázky. Výhra je navíc vynásobena celkovou sázkou a připočítá se k výherní linii. Dalším speciálním symbolem je kotel označený jako Bonus. Pokud se vám ho podaří vytočit na 1 a 5 válci, aktivujete bonusovou hru s čarodějnicemi, která obsahuje freespiny a multiplikátory výher. Vaším úkolem je vybrat si jednu ze tří čarodějnic a pomoci jí uvařit co nejsilnější čarovný nápoj. V této hře můžete získat až 20 volných přetočení a multiplikátor výher x10. Úžasné!

A to není konec. Všechny výhry je možné několikrát zdvojnásobit pomocí funkce Gamble (Risk). Stačí uhádnout, jaké barvy je zakrytá barva.

Špičková grafika, hudba a bonusy automatu Halloween Fortune

Tak co, uchvátil vás opis výherního automatu Halloween Fortune? Přemozte svůj strach z temnoty a okultizmu a zapněte si tento slot v online kasinu. Stojí skutečně za to. Díky štědré porci bonusů s ním lehce zaženete nudu a možná se i slušně „nabalíte“ výhrami.

Kasinové hry od společnosti Playtech najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Automaty s magií a mytologií

Další výherní automaty od Playtech