Legacy of the Wild

Legacy of the Wild


Hodnocení od Grisio VIP Club Playtech
Online hra Legacy of the Wild zdarma
Hra zdarma je dočasně nedostupná. Zkuste později, nebo si ji zahrajte v kasinu Fortuna.
Hraj výherní automat Legacy of the Wild za reálné peníze v Fortuna.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Playtech
Téma automatu: Automaty s magií a mytologií
Válce: 5 válců, 4 řádky
Výherní linie: 40
Výhernost (RTP): 96,06 %
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: kolabující válce, expandující Wild symbol, freespiny

S podobným online slotem, jakým je Legacy of the Wild, jsme se nesetkali už déle. Tato zajímavá mašinka od společnosti Playtech nás v online kasinu Fortuna okouzlila a velmi příjemně překvapila. Celý automat je zasazen do světa sci-fi, ve kterém se setkáte s mladým alchymistou, vládcem pekla, jeho sexi pomocníčkou a dalšími postavami. Všechno se to zkrátka točí okolo magie, kouzel a čarodějnictví. A ty bonusy!

Výherní automat Legacy of the Wild tvoří 5 válců, 4 řádky a 40 fixních výherních linií. Jednotlivé symboly se na válcích netočí, ale kaskádovitě padají na sebe, co hře dodává větší grády a zábavu. I zde platí, že výherní kombinace musejí začínat na prvním válci vlevo a v nepřerušovaném sledu pokračovat směrem doprava. V případě, že je na jedné linii více výherních kombinací, platí jen ta hodnotově nejvyšší. Pokud jsou výherní kombinace na vícerých výherních liniích, všechny výhry se sčítávají.

Bonusová lavina automatu Legacy of the Wild

Co se týká bonusové struktury hracího automatu Legacy of the Wild, je impozantní. Hned vysvětlíme proč. V první řadě zmíníme Wild symbol, který tradičně doplňuje chybějící symboly ve výherní kombinaci, ale obsahuje ještě jednu speciální funkci, o které se dočtete níže.

Parádní ohňostroj zábavy, ale i štědré výhry nabízejí další dvě bonusové vlastnosti. Tou první jsou tzv. kolabující válce. Symboly, které jsou součástí výherní kombinace, explodují. Na jejich místo se sesunou symboly z vrchnějších řádků, co může vést k zisku další výherní kombinace. Takto se dá pokračovat velmi dlouho.

Druhou speciální vlastností je Wave-O-Meter, kterou najdete v levé části automatu. Zaznamenává po sobě jdoucí výherní spiny a postupně se po tomto sloupci šplháte výše. Je na něm 10 kuliček, přičemž první 4 nejsou očíslovány, ale pátá až desátá ano. Dané číslo udává počet volných přetočení. Pokud se dostanete na 5. kuličku, (a teda získáte v pěti spinech jdoucích po sobě výhru), získáte 8 freespinů. Pokud byste pokračovali v získávání výherních kombinací a dostali se až na vrchní 10. kuličku, získáte až 50 volných přetočení. Nám se podařilo při hraní dostat na 8. level a vyhráli jsme tak 20 freespinů. Překonáte nás?

Teď se ještě vraťme k výše zmíněnému Wild symbolu. Kromě toho, že je žolíkem, může se rozšířit na ostatní pozice na válcích. A to buď o jedno, dvě, tři nebo až čtyři sousedící políčka. Počet rozšíření záleží na tom, na jakém levelu Wave-O-Meter se právě nacházíte. Příklad: Jste na 4. levelu (získali jste 4 výhry jdoucí za sebou) a na válcích se objeví divoký symbol. V takovémto případě tento symbol expanduje na políčko nalevo, dolů, napravo a nahoru, co znamená, že jste tak získali 5x Wild symbol. Super, ne?

Od hry Legacy of the Wild se nebudete umět odpoutat

Online výherní automat Legacy of the Wild považujeme za skvost, který jsme si ihned zamilovali. Vynikající námět, grafiku a animace také oceňujeme, nemluvě a kouzelných bonusových funkcích. Na rozdíl od jiných Playtech automatů se tu nemusíte spoléhat jen na Wild a Scatter symboly, ale k dispozici máte jiné a možná i lepší cesty k zisku atraktivních výher. Autory hry chválíme a vám Legacy of the Wild upřímně doporučujeme.

Kasinové hry od společnosti Playtech najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Automaty s magií a mytologií

Další výherní automaty od Playtech