More Gold Diggin

More Gold Diggin


Hodnocení od Grisio VIP Club Betsoft

Staré zlaté časy, řeknou si mnozí, když uslyší slova jako Divoký západ, Zlatá horečka či Klondike. Pokud jste i vy vyrostli na westernech, indiánech a Clintovi Eastwoodovi, asi ve vás nový online automat More Gold Diggin vyvolá příjemné nostalgické vzpomínky.

A i když skutečnost nebyla ani zdaleka tak romantická jako naše představy a filmy, příběhy z dalekého západu Ameriky nás fascinují dodnes. Na to vsadil i Betsoft a v jeho novém online automatu se to zlatem, rubíny a jinými drahými kameny jen tak hemží.

Při rýžování zlatek nebudete sami. K dispozici máte i dva, rozumově sice jednodušší, ale o to zábavnější a přátelštější dobrodruhy. Jeb a Clyton vás budou provázet celým hraním a podobně jako v Gonzo’s Quest nebo Rook’s Revenge budou reagovat na vaše počínání si při točení válců.

Výhry přinášejí padající kameny

Teda vlastně, ne při točení. Automat More Gold Diggin sice má 5 válců, 3 řádky a 25 výherních linií, ale válce se v něm netočí. Tak jako hrací automat Rook’s Revenge, i tu skládáte výherní kombinace s pomocí padajících kamenů. Velmi podobný je i systém vybuchujících výherních kombinací. Jednoduše když dosáhnete výhru, výherní kombinace vybuchne a na její místo spadnou výše uložené kameny. Pro vás to znamená to, že nové kameny na novém řádku mohou vytvořit další výherní kombinace a vy tak zdarma získáte další výhru. Navíc se ještě po každém vybuchnutí linie zvyšuje násobitel výhry. V základní hře jsou až 4 stupně násobitele 1x po první výhře, 2x po druhé, 3x po třetí a 5x po každé další.

Součástí hry jsou i bonusové funkce. Nejsou sice zvlášť originální, ale pomáhají zvýšit šance na výhru a to se počítá. Základním bonusem je Wild symbol. Jeho význam je stejný jako prakticky ve všech ostatních online automatech. Funguje jako žolík a doplňuje chybějící symboly ve výherních liniích.

Další specialitou v More Gold Diggin je free spin symbol. Ten má podobu sudu s dynamitem, a pokud se zobrazí na prvních třech válcích zleva, získáte 3 volná přetočení. Možná se vám to zdá málo, ale naštěstí zůstává v platnosti pravidlo o vybuchujících výherních kombinacích, čím se počet přetočení zdarma může zvýšit. Navíc se mění i násobitel u takovýchto výhrách. Tentokrát se při jednotlivých výhrách násobí 3x, 6x, 9x a 15x. To už mohou být slušné sumy na připsání.

Úžasný vizuál si vychutnáte i zdarma

Závěrem bychom ještě chtěli upozornit na vizuál hry. Je to hra od Betsoftu, takže si můžete být jistí, že grafika ale i zvuky stojí za to. Betsoft odvedl znovu prvotřídní práci a cesta za zlatem se vám bude líbit. Online automat je kompletně 3D, s dynamickými prvky pozadí, takže po dobu celého hraní, budete mít pocit, že jste v živém světě. Jeb a Clyton se připomenou každou chvíli.

Pokud jste se rozhodli automat More Gold Diggin zkusit, nebudete litovat. More Gold Diggin je skutečně zábavný.

Automaty plné pokladů

Další výherní automaty od Betsoft