Rooks Revenge

Rooks Revenge


Hodnocení od Grisio VIP Club Betsoft

Pamatujete si ještě na rok 2012 a hysterii způsobenou mayským kalendářem bez pokračování? Konec světa sice „překvapivě“ nenastal, ale jednomu mayskému náčelníkovi se přeci jen podařilo zaujmout a skutečně způsobil aspoň malý třesk. Betsoft totiž právě v roku 2012 uvedl na trh jeden ze svých nejpopulárnějších hracích automatů – Rooks Revenge.

Inspirace v Gonzo’s Quest se nezapře

Pokud se vám automatová hra Rooks Revenge bude zdát povědomá, nejste sami. Inspiraci v kultovém výherním automatu Gonzo’s Quest od NETENTu zapře jen velmi těžce. Podobně jako v příběhu o slavném conquistadorovi, aj v online automatu Rooks Revenge jde o zlato. Logicky, vždyť mayské chrámy ho bývaly plné. Na cestě k bohatství vás tentokrát provází mayský náčelník Rook. Ten vám, podobně jako svého času Gonzo bude celou hru zpříjemňovat dynamickými reakcemi na vaše hraní.

Autoři nezkopírovali jen koncept hry, ale inspirovali se i vizuálně. I v Rooks Revenge vás čeká krásná 3D grafika a špičkové zvuky. Pralesy, chrámy a zlaté masky, to všechno je vymodelováno skutečně detailně, a pokud si potrpíte na maličkostech, bude se vám Rook’s Revente líbit. Zvuky a hudba také dobře zapadnou a velmi pěkně dokreslují atmosféru pralesa a staveb dávno ztracené civilizace.

Samotný gameplay je klasika. Rooks Revenge je 5 válcový, 25 liniový automat s 3 herními řádky. Vašim cílem je na některé z výherních linií, vytvořit výherní kombinaci, skládající se z minimálně 3 stejných symbolů. Samozřejmě čím více výherních kombinací, tým více zlatých mincí na vašem kontě.

Padající kameny s parádními herními bonusy

I v Rooks Revenge se namísto válců „točí“ kameny, které padají na své pozice. Úplně stejný je i kaskádovitý systém při výherních kombinacích. Pokud se vám podaří zřetězit 3 a více výherních symbolů, tyto po připsání výhry vybouchnou a na jejich místo spadnou nové kameny. Ty samozřejmě také mohou vytvořit výherní kombinaci. Je to vlastně takové malé přetočení zdarma, navíc s jedním velmi příjemným bonusem.

Tím je postupně narůstající násobitel výhry. Po zmiznutí první výherní kombinace se už případná druhá výhra, násobí 2x, třetí 3x a každá další dokonce 5x. Dají se tak postupně nasbírat velmi příjemné sumy. Skvělé však je, že tento bonus se dá parádně skloubit s dalšími bonusy. Pokud na válcích 2,3 a 4 vytočíte 3 symboly Free spinů, získáte volné přetočení,ve kterých se násobitel ještě zvyšuje, konkrétně 3x za první výhru, 6x za druhou, 9x za třetí výherní kombinaci a 15 krát za čtvrtou výhru po sobě. Skutečně jde o velké lákadlo a parádní bonusy.

Ani stoupajícím násobitelem však ještě všechny speciality nekončí. Tradičním prvkem je i v Rooks Revenge Wild symbol. Ten má funkci žolíku a po jeho vytočení, v některé z výherních linií, dokáže nahradit chybějící symbol a tak doplnit výherní kombinaci.

Zahrajte si výherní automat Rooks Revenge zdarma

Slot Rooks Revenge toho nabízí skutečně dost, ale díky své nenáročnosti je vhodný i pro úplné začátečníky. Pokud si ho však chcete nejdříve vyzkoušet a neriskovat přitom žádné peníze, zahrajte si online automat Rooks Revenge zdarma. Pokud se vám hra zalíbí, můžete se hned zaregistrovat v některém online kasině, využít kvalitní kasinové bonusy a začít hrát i s reálnými penězi. Držíme palce, ať jsou k vám mayskí bohové štědří.

Dobrodružné online automaty

Další výherní automaty od Betsoft