Dazzle me

Dazzle me


Hodnocení od Grisio VIP Club NetEnt
Hraj výherní automat Dazzle me za reálné peníze v Sazka Hry.
Hraj a vyhraj
Typ hry Video automat
Poměr obrazu 4:3
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců, 3 až 5 řádků, 76 výherních linií
Výhernost 96,9 %
Minimální sázka 4 Kč
Maximální sázka 1000 Kč
Další vlastnosti hry Otočení zdarma, nahrazení symbolů žolíkem (Wild), spojené válce

Pokud se vám všechny automatové hry zdají na jedno kopyto a nudíte se už jen při vyhledávání v nabídce, zkuste zbystřit zrak nad online automatem Dazzle me. Je jiný na první pohled a i když možná není až tak nabitý bonusy jako jeho „kolega“ automat Starburst, opravdu stojí za to zkusit si ho zahrát.

Netradiční automat čaruje s počtem řádků

Když jsme zmínili, že je jiný už na první pohled, měli jsme samozřejmě na mysli zajímavě vyřešený počet řádků na jednotlivých válcích. Válců je tradičně 5, ale počet řádků se mění. První dva válce mají řádky 3, další dva 4 a poslední válec už má tradičních 5 řádů. Po spuštění tak sice hrajete něco dobře známého, ale zároveň jiného jako nikdy. Jiný je i počet výherních linií, Dazzle me vám jich nabízí až 76. Trochu zamrzí, že si nemůžete vybírat, tento počet je pevně daný, což trochu zvyšuje náročnost na výši vkladu.

Dobrý pocit ze hry umocňuje i grafická a zvuková stránka hry. NETENT na ní nijak nešetřil a ačkoli se to zpočátku nemusí zdát, barevný svět drahých kamenů překypuje nenápadnými detaily. Zvuky jsou také příjemné a vůbec nám nevadilo poslouchat je i delší dobu.

Nadstandardní bonusy v Dazzle me

Ani s těmito bonusy to, napříč našim slovům z úvodu, není vůbec zlé. V první řadě nás velmi potěšil symbol Free Spin, který vám dá možnost vytočit si otočení zdarma přímo na válcích. Pokud vytočíte 3 symboly Free spin, získáte 8 protočení zdarma, pokud 4 symboly tak 12 a když se vám podaří a objeví se vám 5 symbolů Free Spin, získáváte 16 volných protočení.

S Free Spiny souvisí i druhý bonus – Linked Reels. Ten se objevuje právě v režimu volných protočení. Jde o to, že při každém zatočení se sousedící válce 1 až 4 změní na identické kopie. Válec 2 je potom identickou kopií válce 1 a válec 4 je kopií válce 3. Máte tak mnohem vyšší šanci vyhrát opravdu zajímavé sumy.

Dazzle me však nabízí ještě jeden bonus, Dazzling wild reels. Jak už název napovídá, tentokrát do hry vstupují wild symboly. Ty se objevují náhodně v průběhu klasické hry, jako horní vrstva na celém jednom válci. Vtip však spočívá v tom, že pokud se vám podaří vytočit wild symbol, ostatní válce se znovu roztočí a i ony se mohou změnit na Dazzling Wild Reels. Výhra v takovém případě je opravdu štědrá. Počet změněných válců však nemůžete nijak ovlivnit, je to o náhodě.

Zahrajte si Dazzle me nejdříve zdarma

Možná se vám zdá online automat složitý, ale věřte nám, pochopit ho není nic složitého. Stačí na to pár zatočení. Výherní automaty si u nás můžete zahrát zdarma a vy si tak můžete zkusit, zda vám tento netradičně zpracovaný automat sedne. Pokud ano, určitě se nebudete nudit.

Kasinové hry od společnosti NetEnt najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Automaty plné pokladů

Další výherní automaty od NetEnt