Gem Rocks

Gem Rocks


Hodnocení od Grisio VIP Club Yggdrasil
Hraj výherní automat Gem Rocks za reálné peníze v Chance.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Yggdrasil
Téma automatu: Automaty plné pokladů
Datum vydání: 22. 2. 2018
Válce: 6 válců, 4 řádky
Výherní linie: 4 096 výherních cest
Výhernost (RTP): 96,2%
Volatilita: vysoká
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: multiplikátor, megasymboly, re-spiny, autoplay

Hrací automat plný drahokamů

Výherních automatů, v nichž najdete různé poklady a drahokamy, je nepočítaně. Stačí si vzpomenout na hry jako Ultimate Crystals či Treasure Mine. My se v této recenzí zaměříme na online hrací automat s názvem Gem Rocks, který vytvořili v Yggdrasilu, a znova musíme říct, že se jim i tato hra povedla na výbornou.

Hrací plochu výherního automatu Gem Rocks tvoří 6 válců se 4 řádky a vyhrát zde můžete 4 096 způsoby. Na válcích se zobrazuje 8 klasických symbolů, které znázorňují skály, v nichž se nacházejí různé klenoty. Výherní kombinaci zaznamenáte tehdy, když se na ploše zobrazí totožné symboly na minimálně třech za sebou jdoucích válcích, přičemž výherní kombinace musí začínat na prvním válci vlevo. Navíc, pokud se vám podaří vytvořit výherní kombinaci a v jednotlivých sloupcích se nachází několik těchto "výherních" symbolů, získáte navíc také multiplikátor. Během hry vám k tomu kdykoliv mohou pomoct i obrovské megasymboly s rozměry 2x2, 3x3 nebo 4x4.

Padající výhry a funkce Gem Rocks

Na online automatu Gem Rocks nenajdete Wild symbol ani Scatter symbol, vůbec to však nevadí. Jsou tady jiné funkce, které vám stejně dopomohou k zajímavým výhrám. Principem této hry jsou takzvané padající výhry. To znamená, že pokud se vám podaří vytvořit výherní kombinaci, výhry se vám přičtou a symboly, které ji vytvořily z válců zmizí, přičemž jsou nahrazeny novými. Díky této funkci získáte re – spin a možnost vytvoření další výherní kombinace.

Zajímavou specialitkou tohoto slotu je i funkce s názvem Gem Rock. V čem spočívá její kouzlo? Určitě jste si v levé části všimli počítadlo s dílky, které znázorňují tři kamenná monstra. Po dvou, pěti nebo devíti za sebou jdoucích výhrách získáte Monster Rock, skládající se ze stejných symbolů, které vám dopomohou k výhře. Po vytvoření již dvou výherních kombinací se na ploše zjeví monstrum, které se promění na megasymbol o rozměrech 2x2 dlaždice. Na válcích se pak umístí na místech, kde doplní chybějící symboly ve výherní kombinaci, a tudíž vám pomůže k další výhře a taky dalšímu dílku v počítadle Gem Rock. Stejným způsobem to funguje i po pěti výhrách (objeví se megasymbol 3x3) a následně i po 9 za sebou jdoucích výhrách (objeví se megasymbol 4x4). Tak co, myslíte, že se vám podaří naplnit počítadlo do plna a zajistit si tak parádní výhry?

Online slot Gem Rocks si v kasinu oblíbíte

Výherní automat Gem Rocks musíme hodnotit velmi pozitivně. Svou hratelností, grafikou a zvukovým zpracováním nás hned po zapnutí doslova vtáhl do hry a vydrželi jsme se bavit velmi dlouho. Pokud si chcete ve Vegas kasinu Chance zahrát něco kvalitního a nenáročného, tenhle slot vám jednoznačně doporučujeme.

Kasinové hry od společnosti Yggdrasil najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Automaty plné pokladů

Další výherní automaty od Yggdrasil