Kong

Kong


Hodnocení od Grisio VIP Club Playtech
Hraj výherní automat Kong za reálné peníze v Fortuna.
Hraj a vyhraj
Typ hry Video automat
Poměr obrazu 4:3
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců, 20 výherních linií
Výhernost 95,5 %
Minimální sázka 0,50 Kč
Maximální sázka 100 Kč
Další vlastnosti hry otočení zdarma, nahrazení symbolů žolíky, autoplay, bonus minigames

King Kong je určitě jedna z nejikoničtějších postav stříbrného plátna. Příběh obrovské opice vytržené ze svého přirozeného prostředí a přesunuté do New Yorku, který končí epickou scénou na Empire State Building, zná určitě každý (nejen) fanoušek filmu.

Kong: The 8th Wonder Of The World

Automatová hra Kong: The 8th Wonder Of The World se inspiruje filmem Petera Jacksona z roku 2005. A je třeba říci, že si z něj bere to nejlepší. Playtech se snažil a vytvořil online automat s úžasnou atmosférou, ve kterém se setkáte nejen s důležitými postavami z filmu, ale díky stylové a citlivé práci s grafikou a hudbou se přenesete do 30-tých let minulého století.

Špičkově zpracovaný vizuál automatu

Základ tvoří klasický 5 válcový automat s 20 výherními liniemi. Hra začíná v džungli (do příběhu vás uvede příjemné filmové intro) a hned od začátku vás příjemně překvapí kvalita ozvučení. Automat přebral originální zvuky filmu, takže jsou náležitě epické a výrazně se podepisují pod celkový výborný pocit ze hry.

Na obrazovce vidíte několik typů symbolů. Standardními jsou 10, J, Q, K a A, vyššími zase obrázky hlavních postav filmu. Mimochodem právě k nim se váže asi jediná naše výtka k vizuálu, protože fotky herců jsou neskutečně rozrastrované a vůbec nepasují do zbytku pedantně připraveného vizuálu hry. Naštěstí je to jen malá skvrna na jinak skutečně velkolepé hře. Wild symbol zobrazuje rozzuřeného Konga a na scatter symbolu najdete logo hry.

Dva módy hry

Výherní automat Kong: The 8th Wonder Of The World v sobě skrývá vlastně dvě hry. Během hraní se totiž setkáte s dvěma módy Jungle Mode a Big City Mode. Každý mód má vlastní vizuál a mírně odlišné bonusy, tabulka výplat se však nemění.

U Jungle mode se tak po každém zatočení se 3 a více Wild symboly spustí funkce Wild Jungle respins, přičemž je hráč odměněn 3 zatočeními zdarma. Pokud se vám na válcích objeví žolík, zůstane na válcích, dokud jeho funkce neskončí. Když se vám zadaří a získáte scatter výhru za 3 a víc scatter symbolů na válcích, dostanete šanci na Skull Island Bonus. V něm před vámi leží mapa ostrova a vaším úkolem je najít na něm tři obrázky stejného zvířete. Vyhrajete však i tehdy, když najdete samotného Konga.

Jakmile se dostanete na Skull Island, uzavřeli jste Jungle mode a po skončení minihry se přesouváte do Big City Mode. Ten má vlastní grafiku a vy prakticky hrajete jinou hru než doteď. Princip je však stejný. 3 anebo více Wild symbolů spouští funkci Wild Kong Respins. Opět máte k dispozici tři zatočení ale s jinými výhodami.

Odlišná minihra vás čeká i po vytočení tří scatter symbolů. Tentokrát se ocitáte v roli Konga na střeše mrakodrapu a vaší úlohou je strhnout na zem aspoň jedno ze tří nalétávajících letadel. Za každé strhnuté letadlo získáváte hotovost. Po dokončení minihry se ale opět vrátíte do Jungle módu.

Shrnutí automatu Kong: The 8th Wonder Of The World

Playtech ukázal, že dokáže vytvořit výjimečně dobré sloty. Kong se podařil, od uvedení filmu sice uplynulo již dost času, ale hře to vůbec neubírá na zajímavosti. Pokud vás už omrzely jednoduché automaty typu Cat Queen a další pouštní varianty a máte chuť na něco zajímavého, určitě Konga vyzkoušejte. Nebudete toho litovat.

Videorecenze online automatu Kong od Playtechu

Kasinové hry od společnosti Playtech najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Filmové videoautomaty

Další výherní automaty od Playtech