Cat Queen

Cat Queen


Hodnocení od Grisio VIP Club Playtech
Hraj výherní automat Cat Queen za reálné peníze v Fortuna.
Hraj a vyhraj
Typ hry Video automat
Poměr obrazu 4:3
Typ válců Točící se válce
Válce 5 válců, 40 výherních linií
Výhernost 93,6 %
Minimální sázka 0,01 €
Maximální sázka 20 €
Další vlastnosti hry Otočení zdarma, nahrazení symbolů žolíkem (Wild), scatter symbol, multiplier wild, gamble

Automatových her s tématikou starověkého Egypta není málo a natrefit v tomto žánru na něco svěžího a originálního je už prakticky nemožné. Playtechu však odvaha nikdy nechyběla a tak se i on snaží prosadit na trhu svůj online výherní automat Cat Queen plný egyptských bohů, faraonů, královen a pyramid.

Hrací automat krásný na pohled

Hrací automaty od Playtechu nepatří mezi ty, u kterých se šetří na produkčních hodnotách. I hra Cat Queen vypadá dobře. Grafika sice na první pohled není tak propracovaná, jako u licencovaných her z Marvel universe, ale nejen v žánru egyptských automatů jde o nadstandard. Audio je například výborné a ti, kteří si na zvuky potrpí, budou spokojení. Hudba je správně epická a zvuky výher příjemně pozitivní.

Hra chudší funkcemi

V podstatě však jde o obyčejný 5 válcový automat se 4 řádky a 40 výherními liniemi. Zapomeňte na jakékoliv moderní funkcionality anebo progresivní jackpoty. Toto je klasika. Téma už jsme načrtli, starověký Egypt. Na jednotlivých symbolech najdete bohy Setha, Basteta anebo Horuse + symboly, které jsou s Egyptem bytostně spojeny, kříž života Ankh, Horusovo oko a samozřejmě Scarabeus. Zapomenout nesmíme ani na faraona, to je mimochodem symbol, který přináší nejvyšší odměny.

Kromě klasických symbolů ještě můžete vytočit Wild Symbol, který nese obrázek Cat Queen, a ve výherní linii nahrazuje všechny ostatní symboly, kromě Scatter symbolu. Scatter symbol tvoří pyramida a pokud se vám podaří vytočit Scatter symbol 3, 4 anebo 5 krát na jedné obrazovce, získáte oblíbené free spiny (i s bonusy můžete až 30 free spinů) a podle počtu symbolů na válcích i finanční bonus k výhře.

Specifickou funkcí je tzv. DOUBLE. Tu můžete použít v případě výhry, když ji chcete zdvojnásobit. Stačí vybrat kartu, která je vyšší než dealerova. Šance je tedy 50 na 50. Ale radíme vám být s touto funkcí opatrní. Jinak toho už automat mnoho nenabízí, za zmínku možná stojí ještě funkce Turbo, která výrazně přidá rychlost vaší hře (není dostupná ve všech zemích).

Shrnutí automatu Cat Queen - klasika, ale příliš málo muziky

Shrnutí tedy bude rozpačité. Na jedné straně nabízí hrací automat Cat Queen od Playtechu propracované a pěkné prostředí, s výjimečným zvukovým doprovodem, na straně druhé však nenabízí nic navíc. Bonusových funkcí totiž není mnoho. Pokud ale máte rádi klasické automaty a potrpíte si na vizuál, určitě ji zkuste. Zalíbí se vám.

Kasinové hry od společnosti Playtech najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Pouštní automaty

Další výherní automaty od Playtech