Hot Ink

Hot Ink


Hodnocení od Grisio VIP Club Microgaming
Autor hry: Microgaming
Téma automatu: Klasický výherní automat, motiv tattoo
Válce: 5 válců, 4 řádky
Výherní linie: 1024
Výhernost (RTP): 97,5%
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter smbol, volné spiny, respiny, bonusová hra

Máte rádi tetování, resp. zdobí vaše tělo nějaké pěkné kerky/tetování? Pokud jste nadšencem této formy zkrášlování těla, online hrací automat Hot Ink by vás mohl oslovit. Jak už samotný název napovídá, celé prostředí tohoto slotu se točí okolo tetování.

Online hrací automat Hot Ink je výtvorem společnosti MICROGAMING. Je vyskládán z 5 válců, 4 řádků a až 1 024 výherních linií. Výherní kombinace platí zleva doprava, avšak Scatterové výhry jsou platné kdekoliv na válcích. Pokud je na jedné linii několik výherních kombinací, platí jen ta nejvyšší. V případě, že jsou výherní kombinace na několika výherních liniích, výhry se sčítávají. Vývojáři do hry zakomponovali i několik zajímavých bonusových prvků, díky kterým se vám výhry mohou utěšeně rozrůstat. Pojďme však pěkně postupně.

Všude samé respiny a bonusy, paráda!

Výherní kombinace můžete získat dvěma způsoby. Ten první je klasický. Uzavřete sázku a roztočíte všech 5 válců. Pokud jste nevytočili žádnou výherní kombinaci, nevadí. Je tu další způsob, jak se pokusit vyhrát. Za určitý poplatek máte možnost využít funkci „respinu“ na jakémkoliv vámi zvoleném válci. Můžete to udělat vícekrát, ale vždy s předem stanoveným poplatkem.

Na válcích nechybí ani Wild symbol v podobě nápisu Hot Ink. Plní funkci žolíku a nahrazuje tak chybějící symboly v potenciální výherní kombinaci. Dalším zajímavým elementem je Scatter symbol, který zobrazují dvě rybičky. Za zobrazení 3, 4 nebo 5 těchto symbolů získáváte 20 volných přetočení, ale, a to je ještě lepší, po dobu volných otáček jsou všechny výhry zdvojnásobeny.

Potetujte dámu ve spodním prádle

Aby toho nebylo málo a online hrací automat Hot Ink byl ještě o něco atraktivnější, na válcích se nachází i další Scatter symbol označený jako „Tattoo Bonus“. Pokud se vám ho podaří vytočit minimálně 3-krát, aktivujete bonusovou hru, ve které si vybíráte z nabídky 3 tetování (záda, rameno, noha). Každé tetování znamená zisk bonusové výhry. V případě, že jsou tetování stejná (3x eastern, 3x tribal, 3x floral a pod.), získáváte navíc 10 freespinů, kde jsou výhry zdvojnásobeny.

Pokud se vám podaří vytočit aspoň 2 symboly „Tattoo Bonus“, zariskujte a pokuste se vytočit i třetí symbol v rámci respinu. Dostat se do této bonusové hry, kde tetujete děvče ve spodním prádélku, je skutečně fajn pocit.

Kopec zábavy s Hot Ink v online kasinu

Online výherní automat Hot Ink nás příjemně překvapil a nedivme se, že ho mají v nabídce online kasina po celé Evropě. I když ze začátku se nám z těch všech kreslených symbolů na něm mírně „točila hlava“ a těžko jsme se v nich orientovali, po pár minutách hry se tento negativní dojem vytratil. Myslíme si, že bohatá mozaika bonusových prvků osloví i vás a zažijete s ní i kopec zábavy.

Kasinové hry od společnosti Microgaming najdete v kasinech:

Chance Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupní bonus: 25000 CZK Hraj a vyhraj

Klasické výherní automaty

Další výherní automaty od Microgaming