Burlesque Queen

Burlesque Queen


Hodnocení od Grisio VIP Club Playson
Autor hry: Playson
Téma automatu: Klasické výherní automaty, ženy
Datum vydání: 06/2016
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 21 fixních výherních linií
Výhernost (RTP): 96,38 %
Volatilita: Vysoká
Jackpot: Ne
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: wild symbol, free spiny, scatter symbol, bonusová hra, násobitel výhry

My chlapi si sice pyšně říkáme páni tvorstva, ale přiznejme si, že krásná žena umí z každého z nás udělat i celkem oddaného sluhu. Stačí letmý úsměv, dobře načasované zamrkání, jeden delší pohled, viditelná prsa a krev se vaří. Nu a ženy umějí být rafinované potvory a o mistryních umění svádění (a jiných věcí) je i online automat Burlesque Queen od Playson.

Automaty, kde v hlavních rolích vystupují více či méně oděné ženy máme skutečně rádi, a tak jsme si tuto novinku od Playsonu nemohli nechat ujít.

Dokonalé spojení klasiky a krásného vizuálu

Pod svůdnými ženskými zaobleními online přístroje se ukrývá 5 válcový automat se třemi řádky a fixními liniemi. Těch je slušných 21, takže se na nedostatek příležitostí vyhrát nebude snad nikdo stěžovat.

Mezi námi muži se občas říká, že když je škaredá hlava, trpí celé tělo. Ale to naštěstí v případě online automatu Burlesque Queen neplatí. Grafika, respektive celý vizuál je skvělý. Ručně kreslená silně stylizovaná grafika vás vrátí pár desetiletí do minulosti, kdy ženy ještě bylo za co chytit a muži nevypadali jako ženy s bradou. Kvalitní grafiku doplňuje také vydařená hudba zvyšující pocit, že sedíte v luxusním pařížském podniku někdy v roku 1936 a kocháte se pohledy na dívčí soutěž Miss Paris.

Méně esteticky cítícím hráčům samozřejmě může být celý vizuál ukradený, protože je nezajímají mýty ale fakty - technická stránka a výhry. Nemůžeme se jim divit, nuž dodáváme, že tu je všechno tak, jak to poznáte i z jiných klasických výherních automatů. Výhry se vyplácejí za vytvoření výherní kombinace ze stejných symbolů. Ty musejí být zřetězeny minimálně tři za sebou, přičemž výherní kombinace musejí začínat na válci úplně vlevo. Na jedné linii se vyplácí jen jedna výhra, výhry na vícerých liniích se sčítávají.

Sexi bonusy s příjemnými odměnami

Fanoušky bonusů a také speciálních bonusových her automat Burlesque Queen potěší také. Pokud s krasavicemi trošku zatočíte, rády vám přinesou nadprůměrné množství specialit. V hlavních rolích je samozřejmě hlavně stará dobrá dvojice Wild a Scatter symbolů. Není to však jenom o nich.

Wild symbol, tak jako všude jinde, slouží jako žolík. Nahrazuje jakýkoliv symbol na hrací ploše, kromě Scatterů, a pokud je součástí některé z výherních linií, automat vám vyplatí výhru za dokompletizování celé sestavy symbolů. Nadstavbou na Wild symbol je Bonus Wild symbol. Ten se vyskytuje jen po dobu aktivované hry s volnými přetočeními a nahrazuje všechny symboly na hrací ploše.

Věčným souputníkem Wild symbolu je Scatter symbol a je tomu tak i s Burlesque Queen. Pokud se po dotočení válců vyskytuje kdekoliv na ploše 3 a vícekrát, aktivuje se bonusová hra. Ta vás přepne do speciální obrazovky, přímo za toaletní stolík některé z ústředních hrdinek této hry a vaším úkolem je najít si svou odměnu ukrytou za předměty na stole. Najít můžete okamžitou finanční výhru, freespiny (až 18 zatočení zdarma), násobitel výhry (až 4x) anebo už zmiňovaný Bonus Wild symbol. Celkem slušné, ne?

To ale není všechno, po skončení bonusové hry se nevrátíte zpět na klasické točení válci, ale ještě máte k dispozici 6 volných přetočení, po dobu kterých vám platí všechny nalezené bonusy. To je skutečně pořádná nálož bonusů a nás těmito zkušenými triky, dámy svedly okamžitě. Náruč jiného automatu už skutečně nehledáme.

Zatočte si s dámami i v režimu zdarma

Hrací automat Burlesque Queen doporučujeme hrát hlavně hráčům, kteří si chtějí automatovou zábavu vychutnávat. Zabaví se při něm i všichni ostatní, ale pokud nikam nespěcháte a máte pár chvil jenom pro sebe a na zábavu, toto je pro vás ideální přístroj. Zkuste ho. U nás pokojně úplně zdarma. Zkoušejte, dokdy se vám bude chtít. A když budete mít náladu, dámy vám poskytnou víc než jen jedno dobrodružství.

Kasinové hry od společnosti Playson najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
MerkurXtip Vstupní bonus: 10200 CZK Hraj a vyhraj

Fun, celebratory slots

Další výherní automaty od Playson