Jetsetter

Jetsetter


Hodnocení od Grisio VIP Club Endorphina
Autor hry: ENDORPHINA
Téma automatu: Klasický výherní automat
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 20
Výhernost (RTP): 96%
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, multiplikátor výher, Gamble (Risk)

Koho by nepotěšilo, kdyby mohl nahlédnout do světa plného bohatství, luxusu a nekonečného přepychu. Drahá fára, soukromé tryskáče, nablýskané jachty a všudypřítomné sexy ženy. Takovýto vzrušující pohled se vám naskytne u online hracího automatu Jetsetter, který je dílem společnosti Endorphina.

Už u prvého kontaktu s online slotem Jetsetter získáte pravý nefalšovaný pocit, že jste se ocitli v úplně jiném světě. Ve světě VIP, bohatých lidí s nejvyšším společenským postavením. Na válcích se totiž točí symboly jachty, Ferrari, soukromého letadla, rulety a drahých cigár. I ohodnocení výherních kombinací a bonusové vlastnosti hry tomu napomáhají.

Online výherní automat Jetsetter tvoří klasicky 5 válců, 3 řádky a 20 výherních linií. Online hrací automaty mají jednoduché ovládání a stejné je to i u tohoto herního „kousku. Z hlediska hratelnosti je úplně jednoduchý. Jako ve většině případů, výherní kombinace platí zleva doprava. Začínat musejí na prvním válci vlevo a v nepřerušovaném sledu pokračovat směrem doprava.

Bonusová klasika s parádními multiplikátory

Jetsetter má v sobě zakomponováno několik bonusů, díky kterým se může vaše hráčské konto dostat do luxusních výšin. Logo samotné hry je Wild symbolem a i tu nahrazuje chybějící symboly ve výherní kombinaci. Pokud se tak stane, celá výhra se ještě i zdvojnásobí.

Větší zábavu a i příliv vysokých výher vám nabídne symbol Scatter. Vyobrazen je jako sexy blondýnka držící několik 500-dolarovek. Pokud se vám ji podaří vytočit kdekoliv na válcích minimálně 3krát, získáte až 20 freespinů. Po dobu bonusové hry s volnými protočeními musíte pospojovat roztrhnuté strany dolarovek. K dispozici je 1, 2, 5, 10, 20, 50 a 100 dolarů. V případě, že spojíte například 20-dolarovku, získáte 20-násobek (multiplikátor) sázky. Po dobu hraní této bonusové hry není možné vyhrát další freespiny.

Jetsetter má navíc v sobě zabudovanou funkci Gamble (Risk). V ní nehádáte barvu zakryté karty jako obvykle, ale vaším úkolem je správně tipnout, která karta bude vyšší od první odkryté. Pokud uhádnete, výhru zdvojnásobíte, pokud ne, přijdete o všechno.

Zahrajte si automat Jetsetter v online kasinu

Online výherní automat Jetsetter nabízí přesně to, po čem touží každý hráč. Svět plný bohatství, zábavy a velkých peněz. Vyzkoušejte si ho i vy. Když se dostanete do jeho bonusové hry s volnými protočeními, dávejte si pozor, aby se vám z výher nezatočila hlava. Hodně štěstí!

Kasinové hry od společnosti Endorphina najdete v kasinech:

Sazka Hry Vstupní bonus: 50300 CZK Hraj a vyhraj

Fun, celebratory slots

Další výherní automaty od Endorphina