A Night Out

A Night Out


Hodnocení od Grisio VIP Club Playtech
Hraj výherní automat A Night Out za reálné peníze v Fortuna.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Playtech
Téma automatu: Klasické
Datum vydání: 11/2005
Válce: 5 válců, 3 řádky
Výherní linie: 25 volitelných výherních linií
Výhernost (RTP): 97.06%
Volatilita: Nízká/Střední
Jackpot: Ne
Mobilní verze: Ano
Další vlastnosti hry: wild symbol, free spiny, scatter symbol, násobitel, turbo mód

Zda už jste párty lovec anebo usazený tatino od rodiny, pohled na pěknou ženu si určitě neodepřete. Někdy možná i více než pohled, samozřejmě pokud vám na to, manželka nebo nejnovější členky hnutí #metoo, nepřijdou.

Pokud chcete snížit riziko odhalení na minimum, ale svůdných děvčat se vám vzdávat v žádném případě nechce, online automat A Night Out od Playtechu je lékem na vaše touhy. Nabízí totiž všechno, co má obsahovat každá správná a bujará párty. Zábavu, drinky a děvčata, která jsou tak akorát zaoblené a odhalené.

Také starší automaty mají své kouzlo

Playtech uvedl automat A Night Out do provozu už v roku 2005, ale po dobu let aktivní služby mu dopřál několik plastických operací. Dnes u Playtech automatech tedy často narazíte na úplně jiný virtuální stroj jako kdysi. Nemusíte se však bát, děvčata jsou stále stejně pěkná.

Automat má 5 válců se třemi řádky a 25 volitelnými výherními liniemi. Vašim cílem, a někdy jen zbožným přáním, je propojit minimálně tři stejné výherní symboly, na některé výherní linii. První symbol v řetězu musí začínat na válci úplně vlevo a další musejí následovat směrem doprava. Jedna linie vyplácí jen jednu (nejvyšší) výhru. U výher na vícerých liniích se ale výhry spočítávají.

Pikantní bonusy s tajemstvími

Pokud se považujete za znalce žen, víte, že každá dáma v sobě ukrývá nějaký ten bonus a skvělé je, že bonusy nabízí také automat A Night Out.

Klasickou dvojicí jsou Wild symbol a Scatter symbol. Wild symbol tu nevystupuje ze svého stínu a tradičně nahrazuje všechny původně nevýherní symboly ve výherních liniích. Potěší také to, že kromě toho ještě také vyplácí výhry při vytočení více než 2 Wild symboly na válcích.

Scatter symbol je zajímavější, i když jednoduchý. Počet scatter symbolů na válcích totiž určí násobitel vaší původní sázky. Za tři scatter symboly se vaše sázka vynásobí x 5, za čtyři scattery x 10 a pokud se na válcích zobrazí až pět scatterů, původní sázka se vynásobí x 50.

Třetím do partie je, samotný Bonus symbol. Ten se zobrazuje jen na válcích 1 a 5. Pokud se vám ho podaří vytočit na obou válcích současně, získáte bonusovou hru. V ní jsou vaším úkolem dvě velmi příjemné věci. Nejdříve si vybíráte jednu z krásných žen. Každá slečna ukrývá tajemství v podobě počtu freespinů, které si jejím výběrem zabezpečíte. Můžete jich získat až 20.

To však není všechno, po zvolení partnerky si ještě vybíráte drink. V drincích jsou znova ukryté násobitele vaší výhry z volných přetočení. Nejvyšší je x 10, takže se určitě oplatí vybírat si aperitiv co nejpozorněji. Nám se takováto bonusová hra skutečně líbila. Přeci jen, jsme chlapi...

Vyzkoušejte si A Night Out zdarma

Myslíme si, že se líbit bude také vám, nejen bonus, ale celý automat. Po liftingu na něm nevidět, že už je to veterán, naopak kreslená grafika mu dodává prakticky nestárnoucí look a jak jsme už napsali, děvčata jsou stále stejně šarmantní. Takže nevidíme důvod, pro který byste neměli automat vyzkoušet. Hlavně pokud si můžete zahrát výherní automaty i zdarma. Zkuste a rozhodněte se, dámy na Vás čekají.

Kasinové hry od společnosti Playtech najdete v kasinech:

Betano Vstupní bonus: 3500 CZK Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupní bonus: 50000 CZK Hraj a vyhraj

Fun, celebratory slots

Další výherní automaty od Playtech